Od 12. září máme lichý týden - pracujeme naplno

Publikoval Vít Beran
Datum 1.10.2016
Od 12. září máme lichý týden - pracujeme naplno

Od pondělí 12. září 2016 učíme naplno. Žáci, kteří se přihlásili do nepovinných předmětů, tyto uvidí ve svém rozvrhu. I tento týden se však do nepovinných předmětů můžete ještě přihlašovat. Učitelé, kteří nepovinné předměty učí, si se svými žáky upřesní jejich umístění v rozvrhu hodin.

Výuka podle rozvrhu hodin bude probíhat od 5. září 2016. Od 12. září 2016 učíme podle plného rozvrhu včetně nepovinných a volitelných předmětů.

Nyní ladíme umístění vyučovacích hodin v učebnách a drobné změny ve vazbě na úvazky učitelů a jejich časové možnosti. V rozvrhu nejsou ještě pevně zasazeny nepovinné předměty. Který si vyberete? Pěvecký sbor nebo raději Konverzaci v AJ, či Seminář z Ma nebo Seminář z ČJ. Těšíme se i na ty, kteří chtějí pracovat ve školním Ekoparlamentu (ŠEPT). NEZAPOMEŇTE V PONDĚLÍ 5.9. ODEVZDAT ZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKU NA NEPOVINNÉ PŘEDMĚTY.

Školní družina ...

... uvítá žáky 1. září od 7:00 do 17:00, od 2.9. od 7:00 do 8:00 a od konce vyučování tříd do 17:00. V tyto dny mohou navštěvovat ŠD všichni žáci – tedy i ti, kteří ještě nemají vyřízené přijetí.

Od 5. září 2016 ŠD (1. až 4. ročník) mohou navštěvovat POUZE děti řádně přijaté.

Těšíme se na setkání v novém školním roce 2016/2017.