Školní zpravodaje, pozvánky, bulletiny

O víkendu je ve škole živo?!

Publikoval Tereza Doudová
Datum 27.6.2015
O víkendu je ve škole živo?!

Milí žáci kunratické školy, zeptejte se vašeho spolužáka nebo kamaráda z Kunratic: Víš proč je ve škole o víkendu (od 28. do 31. 5. 2015) živo? Kdo je zvídavý a nahlédl během pátku alespoň na zahradu školy, mohl spatřit hemžící se gloubáky v barevných tričkách, mezi nimi pobíhající dospěláky s úsměvem na tváři, pracující skupinky na workshopech, upocené sportovce, smějící se hloučky, aplaus na konferenci, cizojazyčné partičky, vážené odborníky s rozvážnou chůzí..to vše je dvacet let starý GLOBE a právě probíhající GLOBE games (GG)!

Pokud chceš nahlédnout do života GLOBE GAMES (GG) a shlédnout, co právě zažívají kamarádi gloubáci, čti GLOBE zpravodaj!

Buď v obraze! Čti GLOBE zpravodaj!

Krásné květnové dny přeje redakce

Mici a Tereza (ta od novinářů), MN Markéta Novotná, AK Adéla Kalužová, JM Jan Mikač, KK Karolína Kočicová, EJ Eliška Janíková, KD Kateřina Drápelová, AN Adéla Nováčková, RK Radek Kubeš, ER Eva Radová, DZ Dominika Zemánková, VP Vojtěch Pulda, FL Filip Luňáček, SF Simona Florianová, AS Adolf Středa (externista)

Nahlédněte na nové video. Honza Mazůrek Vám v něm všechno řekne ;-) .