Školní zpravodaje, pozvánky, bulletiny

Publikoval Vít Beran
Datum 1.6.2019
Divadlo v parku pojedenácté

Kdy: 18.5.2019, 10:00 - 19:00; Kde: Zámecký park Praha Kunratice. Srdečně Vás zveme na 11. ročník tradičního festivalu v Praze! Opět na Vás čeká na Vás spousta zábavy pro celou rodinu! I letos pro Vás máme nabitý program se spoustou hvězd a další super aktivity! Všechna vystoupení jsou tlumočena do českého znakového jazyka! Celým dnem vás a děti provede herec, moderátor a hrdina Karel Zima. Od pondělí 5. května 2019 odpoledne si budete moci pořídit i na recepci školy u hlavního vchodu základní rodinné vstupné zvýhodněné radnicí MČ Praha Kunratice pro rodiny, jejichž děti navštěvují ZŠ a MŠ Kunratice na 100,– Kč (informace u Renáty Linhové).

Projekt Divadlo v parku vznikl v roce 2008

Naším cílem je nejen organizování kulturních a sportovních akcí, ale také podpora společenské odpovědnosti. Proto na našich akcích můžete vidět další subjekty z neziskového sektoru, kterým zdarma poskytujeme prezentační prostor.

Program:

Doprovodný program po celý den:

10:30 koncert kapely Nedloubej se v nose
12:00 Kára komediantů – divadlo KVELB
14:30 Kašpárek v rohlíku
16:00 Otesánek – Divadlo KVELB
17:00 Děda Mládek Illegal Band
- výtvarné dílny, malování na obličej, hrnčířský kruh
- 100m dlouhá kladka v korunách stromů
- paintball střelnice, Angry Birds, Minecraft dílna, Kubb, Mölki
- čarodějnická střelnice, Jenga věž (obří), Giant 4 (3D piškvorky)
- Ladder golf, Střelba z kuší, Bungee running, Zahradní hry, Pukec
- Masáže nevidomými maséry z Novida o.p.s.
- Baby koutek pro nejmenší s hrami a zázemím pro maminky

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA - KUNRATICE

Vážení rodiče,
v letošním roce se koná již 11. ročník Divadla v parku. Letos konkrétně v sobotu 18. května od 10,00 do 18,00 hod, a to tradičně v kunratickém zámeckém parku. Naše radnice chce zpřístupnit tuto akci co největšímu počtu kunratických dětí a tak se rozhodla přispět na vstupenky pro celé rodiny našich dětí. Nyní si tedy v recepci u hlavních vchodu do Základní školy, můžete zakoupit rodinné vstupenky na Divadlo v parku za 100 korun na jednoho žáka (plná cena je 450 korun).

Ing. Lenka Alinčová, starostka MČ Praha Kunratice

Vstupné:

– Děti do 1,99 let: ZDARMA
– 2 – 15 let: 160,– Kč
– od 15 let: 190,– Kč
– Základní rodinné vstupné zvýhodněné radnicí MČ Praha Kunratice pro rodiny, jejichž děti navštěvují ZŠ a MŠ Kunratice = 100,– Kč (Informace u Renáty Linhové)
– Základní rodinné vstupné: 1 dospělý+ 2 děti NEBO 2 dospělí + 1 dítě = 450,– Kč + každé další dítě k základní rodinné vstupence JEN 100,– Kč
– Senioři a ZTP s doprovodem: ZDARMA

Sledujte nás na Facebooku: Divadlo v parku a Instagramu: @divadlo_v_parku