Informativní odpoledne a mimořádné třídní schůzky druhých tříd

Datum 21.5.2014
Informativní odpoledne a mimořádné třídní schůzky druhých tříd

Vážení rodiče, zveme Vás 24. dubna 2014 od 16:30 hodin na pravidelné informativní odpoledne. Podle upřesnění třídních učitelů probíhá informativní odpoledne formou individuální setkání v tomto týdnu i ve více dnech. Současně po dohodě se s třídními učitelkami a vedením rodičovského spolku PATRON, zveme rodiče druháčků od 16:30 hodin na společnou třídní schůzku do školní jídelny. Na tuto schůzku budou navazovat schůzky 2.A, 2.B i 2.C ve třídě.

Programem mimořádné společné schůzky s rodiči druháčků bude diskuse a hledání řešení jak dál v párové výuce ve třetím ročníku. Chceme se s Vámi poradit, jak podpořit rozvoj každého žáka ve třídě, ve které pracuje Vaše dítě.

Dále si Vás dovolujeme informovat, že každý pedagog má vypsány své konzultační hodiny /doplňte si čas konzultačních hodin do ŽK!/. Další konzultační hodiny si určují jednotliví učitelé pro rodiče individuálně a naopak i rodič si je kdykoli může vyžádat – objednat se na konzultační hodinu. Přeji příjemný den. Vít Beran, ředitel školy