Pěvecký sbor Větrníček a Větrník

Publikoval Eliška Andělová, Renáta Linhová
Datum 2.11.2020

Milé děti a přátele zpěvu!

Od září nového školního roku 2020/2021 opět na naší škole začaly působit tři oddělení pěveckého sboru:

PĚVECKÝ SBOR Větrníček - mladší je určen zpěváčkům z prvních tříd,

PĚVECKÝ SBOR Větrníček - starší je pro žáky 2. až 5. tříd,

PĚVECKÝ SBOR Větrník pro žáky II. stupně.

Zatím jsme museli rozjezd odložit, ale jakmile bude situace zase zpěvu nakloněna, přijďte!

Budeme se scházet v učebně hudební výchovy každou středu odpoledne podle oddělení ve 14:00, 15:00 a 16:30 hodin.

Pěvecké sbory vedou dirigent Tomáš Stanček a zpěvačka a dramatička Silvie Młynarczyková.

Jejich cílem je nabudit v dětech lásku k hudbě, rozvíjet pěveckou techniku a dopřát jim co nejvíce legrace jak na zkoušce, tak na pódiu. Mají v plánu vystupovat na koncertech v Praze i dalekém okolí, festivalech a pěveckých soutěžích, chystají pravidelná víkendová soustředění. Česká republika je totiž v celosvětovém měřítku sborová velmoc, tak proč se nezapojit? Všichni, kteří rádi zpívají, chtějí si najít nové kamarády, spoustu lásky a radosti, energie, kvalitní hudby a nezapomenutelných zážitků, jsou vítáni!

Bližší informace a online přihlášky naleznete na www.dumum.cz/krouzky - pracoviště Kunratice.

V lepších časech a doufám, že co nejdříve se všemi zpěváky, naviděnou!