Pěvecký sbor Větrníček a Větrník

Publikoval Eliška Andělová, Radek Ivanov
Datum 8.10.2020

Milé děti a přátele zpěvu!

Od září nového školního roku 2020/2021 opět na naší škole začaly působit tři oddělení pěveckého sboru:

PĚVECKÝ SBOR Větrníček - mladší je určen zpěváčkům z prvních tříd,

PĚVECKÝ SBOR Větrníček - starší je pro žáky 2. až 5. tříd,

PĚVECKÝ SBOR Větrník pro žáky II. stupně.

Pěvecké sbory vedou dirigent Tomáš Stanček a zpěvačka a dramatička Silvie Młynarczyková.

Jejich cílem je nabudit v dětech lásku k hudbě, rozvíjet pěveckou techniku a dopřát jim co nejvíce legrace jak na zkoušce, tak na pódiu. Mají v plánu vystupovat na koncertech v Praze i dalekém okolí, festivalech a pěveckých soutěžích, chystají pravidelná víkendová soustředění. Česká republika je totiž v celosvětovém měřítku sborová velmoc, tak proč se nezapojit? Všichni, kteří rádi zpívají, chtějí si najít nové kamarády, spoustu lásky a radosti, energie, kvalitní hudby a nezapomenutelných zážitků, jsou vítáni!

Přijďte! Scházíme se v učebně hudební výchovy každou středu odpoledne podle oddělení ve 14:00, 15:00 a 16:30 hodin.

Bližší informace a online přihlášky naleznete na www.dumum.cz/krouzky - pracoviště Kunratice.

V lepších časech a doufám, že co nejdříve se všemi zpěváky, naviděnou!