Hlasujte pro naše video

Publikoval Anna Rambousková
Datum 21.11.2018
Hlasujte pro naše video

Podívejte se na video našeho školního ekoparlamentu o projektu "Strom školy." Hlasováním pomůžete dostat naši školu mezi finalisty v soutěži "Co dělají školy pro demokracii?" Odkaz najdete v článku...

Dobrý den,

Jsme Ekoparlament Kunratické ekoškoly. Ekoparlament je skupina žáků, která se stará o naši školu. Snažíme se jí vylepšit. Pravděpodobně nevíte, že se naše škola zapojila do projektu od CEDU (Centrum pro demokratické učení) „Co dělají školy pro demokracii?" Více o tomto projektu.

Do této soutěže jsme se přihlásili s jedinečným projektem “Strom školy“. Strom školy je malba ve tvaru stromu v zákoutí naší školy. Tento strom symbolizuje jednotu žáků naší školy. Proč jednotu??? Protože v tomto stromu mají obtisknutou ruku úplně všichni členové školy. To, že je jedinečný jsme si potvrdili tím, že nás porota vybrala mezi 10 nejlepších projektů. Abychom se dostali mezi těch 8 nejlepších a mohli prezentovat náš projekt v Senátu ČR, potřebujeme ve veřejném internetovém hlasování vaše hlasy.

Chcete se o našem stromu dozvědět víc???

Odkaz na naše video je: http://www.skolaprodemokracii.cz/zakovske-projekty-roku-2018.html. (video č. 10)

!!!Na této stránce také můžete hlasovat!!! Hlasování se koná od 1.11 do 13. 11. 2018.

Tímto se s vámi loučíme a předem děkujeme za váš hlas.

Váš Ekoparlament