Připomínky rodičů na třídních schůzkách 7.9.2017

Publikoval Radek Ivanov
Datum 4.7.2019

Snížit počet třídních schůzek – informace poskytovat jinou cestou (zbytečné na začátku školního roku). První tř. schůzky až po rozjezdu školního roku. Diskuze TRIÁDY – rodiče nevnímají přínos, chtějí zachovat stávající model:

Vaší připomínkou se budeme zabývat na vedení školy a pedagogické radě pro příští školní rok, v letošním roce je již kalendárium dané.

Upozornění na pondělní rozvrh – od nulté hodiny – cca 10 hodin – prosí o zvážení změny:

Děkujeme za upozornění, nultá hodina v pondělí opravena.

Prosba o zveřejnění rozvrhu v červnu:

Bohužel z technických důvodů nelze tvorbu rozvrhu uzavřít v červnu. Tvorba rozvrhu a jeho kombinatorika je velmi náročná, vzhledem ke spoustě skupin a dělení tříd, předmětů i učeben. V letošním školním roce byl rozvrh znám 2. školní den (5. 9.) a od 7. 9. se dle rozvrhu žáci učili. Pan ředitel se snaží, aby byl rozvrh vždy v prvním týdnu hotov, dříve se to bohužel nedaří, vzhledem ke změnám, které se vždy ke konci školního roku a během prázdnin objeví (mateřské dovolené, stěhování, rozvrh studentů VŠ….)