Týden sportů 8. ročníku = aktuální informace

autokemp Žíchovec = po 17.6. - pá 21.6. 2019

Týden sportů -  autokemp Žíchovec (17.6. – 21.6. 2019) = informace a pokyny před odjezdem

 

!!!!Změna příjezdu z Týdne sportů dne 21. 6. 2019 – posunuto o 2 h, předpokládaný příjezd v 17:30 h!!!

 

odjezd (po 17. 6.): v 7:30 h z ulice Za Parkem – sraz v 7:10 h u školy

příjezd (pá 21. 6.): okolo 17:30 h do ulice Za Parkem

 

s sebou nezapomenout:

  • Prohlášení zákonných zástupců s bezinfekčností (vyplněné a podepsané) = viz příloha

  • Průkaz pojištěnce = stačí kopie – předat zdravotníkovi (pí uč. Círová)

  • Pravidelně užívané léky a další potřebné léky + Vyplnění povolení podávání léků zákonným zástupcem – pokud žák nějaké léky užívá – předat zdravotníkovi (pí uč. Círová) = viz příloha

  • Potvrzení o předčasném odjezdu žáka z Týdne sportů - pokud žák opouští místo Týdne sportů před stanoveným dnem jeho ukončení = viz příloha

  • Potvrzení, že žák může jít po příjezdu ke škole (návrat z Týdne sportů) sám domů či si ho vyzvedne jiná osoba než zákonný zástupce = viz příloha

  • Doporučené vybavení a co si nebrat = viz příloha + kdo hrajete stolní tenis, vezměte si pálku a míčky

Další informace:

  • adresa místa pobytu: Autokemp Žíchovec, 384 26 Strunkovice nad Blanicí    

http://www.autocamp-zichovec.cz/wp/

  • Řád Týdne sportů v Žíchovci – žáci se s ním seznámí a budou se jím řídít = viz příloha

 

Těší se Mgr. Bc. Michal Střítezský, Bc. DiS. Kateřina Círová, Mgr. Petra Bejdová, Bc. Tom Tychtl, Bc. Veronika Valínová

Přiložené soubory:

Příspěvek

Publikován: 9.6.2019

Naposled upraven: 13.6.2019

Vytvořil(a): Michal Střítezský

Třídní učitel

Michal Střítezský
Michal Střítezský
E-mail:
Telefon: +420 261 097 228
Konzultace: středa 14:30 -15:30 v učebně Čj1
Umístění: kancelář pedagogického manažera (2.patro, historická budova)

Zastupující učitel

Petra Bejdová
Petra Bejdová
E-mail:
Telefon: 261 097 219
Konzultace: pondělí: 7:20-7:50
úterý: 7:20-7:50

rodiče po předchozí domluvě
Umístění: Kabinet jazyků, 2. patro

Kalendář akcí

Čt
20.6.


So
22.6.
KUNRATICKÝ KOŠ
08:00 - 18:00

Turnaj 8 týmů U14


Ne
23.6.
KUNRATICKÝ KOŠ
08:00 - 16:00

Turnaj 8 týmů U14


Po
24.6.
Den školy - ocenění nejlepších žáků
08:00 - 12:35

Dle rozpisu tříd - setkání po ročnících

odevzdávání učebnic
10:00 - 12:35


Út
25.6.
Nájem - KUCHYŇKA
08:00 - 16:00

Alena Fáčková, Kateřina Círová - 8. B

ZAHRADNÍ SLAVNOST 2019
17:00 - 22:00


St
26.6.
Den třídy
07:10 - 07:55

Nájem - KUCHYŇKA - Den třídy
10:00 - 13:30

Jana Kerzelová, Alena Fáčková, Petra Bejdová, Michal Střítezský - 6. B + 8. A