Novinky

Žáci → Školní fond

Rodiče, děkujeme za spolupráci!

I ve školním roce 2018/2019 chceme většinu pracovních a studijních materiálů a potřeby k zajištění tisku pracovních...

Web → Aktuality

Výlet za chemií - pro žáky 7. - 9. tříd

Chceš - li si udělat výlet za vědou a více proniknout do  tajů chemie a zažít tak hezký den odevzdej přihlášku Petře...


První Parlamentní den – 6.10.2018

PRVNÍ PARLAMENTNÍ DEN v sobotu 6.10.2018 organizujeme proto, protože v průběhu týdne nebo na ranním setkání mnoho...

Logická olympiáda 2018

REGISTRUJTE SE I VY! Registrace do 10. ročníku Logické olympiády byla zahájena 1.srpna 2018 a bude ukončena 30.září...


Plán schůzek „PŘEDSEDŮ“ a „STRAVOVACÍHO VÝBORU“

Nejbližší jednání:  17.9.2018 –  jednání „PŘEDSEDŮ“ v MU1 – v čase třídnické hodiny.

Žáci → Školní klub → Aktuality a informace

Přihláška do Školního klubu na školní rok 2018/2019

Chlapci a děvčata, vážení rodiče. I desátý rok, tedy i ve školním roce 2018/2019 můžete opět navštěvovat Školní...

Třídní učitel

Kateřina Matoušová
Kateřina Matoušová
E-mail:
Telefon: +420 261 097 285
Konzultace: Úterý 14:00-15:00
Umístění: kabinet společenských věd - 1. patro v přístavbě - pavilon B (chodba za učebnou MaZe)

Zastupující učitel

Helena Staňková
Helena Staňková
E-mail:
Telefon: +420 261 097 241
Konzultace: středa 12:45 - 13:45
příp. po domluvě
Umístění: Kabinet přírodopisu - pavilon B, přízemí

Kalendář akcí

St
21.11.
SYSTEMIKA – SYSTEMICKÉ VEDENÍ
07:10 - 17:10

Výcvik www.systemickafabrika.cz

Den Mexické kuchyně
08:00 - 14:25

Rámcový program: 9:00 - přivítání hostů a zejména paní velvyslankyně Spojených států mexických J. E. Rosaury Leonory Ruedy Gutierrez 10:00 - prohlídka školy, návštěva ve vyučování, beseda se žáky 11:00 - slavnostní oběd - hosté a besedující žáci 12:00 - beseda s žáky 7. ročníků ... po ukončeném vyučování oběd všech strávníků naší školní jídelny MEXICKÁ KUCHYNĚ

3.A - Výuka venku
10:00 - 12:35

pravidelné vyučování venku

KMD - blokové vyučování, Divadlo v Dlouhé
17:45 - 21:30

Lucerna (český mýtus) Alois Jirásek

ŠKOLSKÁ RADA
18:00 - 19:30

pravidelné jednání na radnici


Čt
22.11.
9.A, 9.B Schola pragensis
07:10 - 13:30

návštěva přehlídky středního a vyššího odborného školství

DVPP - KONFERENCE EDUCATION FOR A CHANGING WORLD 2018
08:00 - 16:30

Reprezentace projektu Pomáháme školám k úspěchu na konferenci - Grandior Hotel Prague (Na Poříčí 1052/42, 110 00 Praha 1)

Praxe DV Pedf UK Praha, Irena Holemá
08:55 - 10:45

2.VH 5.C Králová Olga

Projekt Banát
14:00 - 15:00

Pedagogické odpoledne
14:00 - 16:30

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.



23.11.

So
24.11.
Florbal
09:00 - 15:00

Start98 elévové + yellow 3+1

Druhý PARLAMENTNÍ DEN
09:00 - 16:00

Program: - příprava voleb do školního parlamentu - práce v sekcích - hry, vaření ...

Florbal
16:00 - 19:00

Traverza Mukařov

Florbal
19:00 - 22:00

Wizards DDM P-10


Ne
25.11.
Florbal
08:00 - 20:00

FBC Uhříněves muži 8.liga + Start98 muži A vs. Havířov 17:00

NEDĚLNÍ DÍLNA - ADVENTNÍ VĚNCE
15:00 - 18:00

Alena Fáčková - 277, 777721745

Florbal
20:00 - 21:30

Emco Cholerics


Po
26.11.
3.AB - plavecký výcvik
07:10 - 10:45

8.A - Návštěva ZOO
08:00 - 13:30

3. C = Vyučování venku
08:55 - 11:40

pravidelné hodiny výuky venku


Út
27.11.
2. ZÁŽITKOVÝ OBOROVÝ DEN
07:10 - 15:20

Žáci 2.stupně se účastní oborů dle pokynů svých oborových učitelů.