Reakce na připomínky rodičů ze třídních schůzek - 25.1.2018

Publikoval Radek Ivanov
Datum 4.7.2019

Plavání – 30.4. (ŘD); na chlapce ve sprchách dohlíží žena; omluvy z obj.důvodů (menstruace, nemoc) – hodnocení?; nedostatek času na vysoušení vlasů

* Děkujeme za upozornění, omylem jsme do termínů zahrnuli ředitelský den. Termín jsme opravili.

* V bazénu Zelený pruh je v každé šatně zaměstnána paní šatnářka, která dohlíží na bezpečnost a pořádek. Zároveň je v šatnách i pedagogický doprovod. Pokud to jde, je v chlapecké šatně s hochy pan učitel.

* Omluvení při nemoci či nevolnosti je samozřejmostí, pokud má někdo zdravotní obtíže a nemůže do bazénu, žádá o částečné uvolnění z TV. Pokud by některý žák bezdůvodně nesplnil 70% aktivní docházky, budeme to individuálně řešit.

Oborové dny

* Veškeré informace k OD jsou na webu školy a další informace k jednotlivým oborům předávají oboroví učitelé.

Klasifikace, oznamování testů do školy online:

* Pro příští školní rok plánujeme více sjednotit tok informací, připravuje se nová verze webu, dle statistiky máme zjištěno, že nejvíce návštěvníků přistupuje přes stránky tříd.

Odpadající hodiny ve škole online - oznámení nejpozději do 18hodin předchozího dne:

* Děkujeme za podnět, po Vašem upozornění se snažíme termín dodržovat.