Připomínky rodičů k třídním schůzkám

Připomínky rodičů k třídním schůzkám

PŘIPOMÍNKY RODIČŮ NA TŘÍDNÍCH SCHŮZKÁCH 5. 1. 2017

PŘIPOMÍNKY, PODNĚTY:
Špatná informovanost o příjezdu a pobytu na horách, rodiče by uvítali možnost mobilních telefonů.
REAKCE:
Děkujeme za zpětnou vazbu, pro příště se na předávání informací ohledně zájezdu dětí více zaměříme. Mobilní telefony bohužel dětem nedovolíme, pokud je s sebou povezou, budou uloženy u pedagogů. V případě potřeby je možné volat učitelům, rádi Vám poskytneme veškeré informace, eventuálně rozhovor s dítětem. Chceme, aby děti měly více prostoru pro vzájemnou komunikaci a společné hry.

PŘIPOMÍNKY RODIČŮ NA TŘÍDNÍCH SCHŮZKÁCH 15. 9. 2016

Rodiče vnímají problém těžkých tašek (10kg) – učebnice, portfolia
REAKCE:
Na nejbližší poradě s vyučujícími prodiskutujeme pomůcky na jednotlivé předměty a dohodneme se na tom, co je nutné nosit na každou hodinu, co lze nechávat ve škole….  Žákům je doporučováno nosit pomůcky a učebnice jen na předměty, které ten den mají v rozvrhu.

PŘIPOMÍNKY, PODNĚTY:
Diskuze o portfoliích – uskladnění ve škole? NAPAD – skladování pod roletou – eventuálně zakoupení skříněk – financováno rodiči.
REAKCE:
Pomůcky, které není nutné nosit domů, lze určitě ve škole nechávat. V některých třídách se toto již děje