Krásné prázdniny!

Mějte se hezky. Nebudu k vám více mluvit, co jsem chtěl, jsem řekl před vysvědčením. Snad jen to, že poslední týdny způsobily to, že si celé prázdniny budu říkat, jak je učení páťáků vlastně krásná práce plná příjemných a legračních chvil. 

Na viděnou

 

Jakub Svatoš

Příspěvek

Publikován: 29.6.2018

Vytvořil(a): Jakub Svatoš

Třídní učitel

Markéta Hůrková
Markéta Hůrková
E-mail:
Telefon: +420 261 097 217
Konzultace: Úterý 13:30 - 14:30
Prosím, po předchozí domluvě.
Umístění: historická budova, přízemí, kabinet 5. ročníků a Klubíku

Kalendář akcí

St
21.11.
SYSTEMIKA – SYSTEMICKÉ VEDENÍ
07:10 - 17:10

Výcvik www.systemickafabrika.cz

Den Mexické kuchyně
08:00 - 14:25

Rámcový program: 9:00 - přivítání hostů a zejména paní velvyslankyně Spojených států mexických J. E. Rosaury Leonory Ruedy Gutierrez 10:00 - prohlídka školy, návštěva ve vyučování, beseda se žáky 11:00 - slavnostní oběd - hosté a besedující žáci 12:00 - beseda s žáky 7. ročníků ... po ukončeném vyučování oběd všech strávníků naší školní jídelny MEXICKÁ KUCHYNĚ

3.A - Výuka venku
10:00 - 12:35

pravidelné vyučování venku

KMD - blokové vyučování, Divadlo v Dlouhé
17:45 - 21:30

Lucerna (český mýtus) Alois Jirásek

ŠKOLSKÁ RADA
18:00 - 19:30

pravidelné jednání na radnici


Čt
22.11.
9.A, 9.B Schola pragensis
07:10 - 13:30

návštěva přehlídky středního a vyššího odborného školství

DVPP - KONFERENCE EDUCATION FOR A CHANGING WORLD 2018
08:00 - 16:30

Reprezentace projektu Pomáháme školám k úspěchu na konferenci - Grandior Hotel Prague (Na Poříčí 1052/42, 110 00 Praha 1)

Praxe DV Pedf UK Praha, Irena Holemá
08:55 - 10:45

2.VH 5.C Králová Olga

Projekt Banát
14:00 - 15:00

Pedagogické odpoledne
14:00 - 16:30

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.



23.11.

So
24.11.
Florbal
09:00 - 15:00

Start98 elévové + yellow 3+1

Druhý PARLAMENTNÍ DEN
09:00 - 16:00

Program: - příprava voleb do školního parlamentu - práce v sekcích - hry, vaření ...

Florbal
16:00 - 19:00

Traverza Mukařov

Florbal
19:00 - 22:00

Wizards DDM P-10


Ne
25.11.
Florbal
08:00 - 20:00

FBC Uhříněves muži 8.liga + Start98 muži A vs. Havířov 17:00

NEDĚLNÍ DÍLNA - ADVENTNÍ VĚNCE
15:00 - 18:00

Alena Fáčková - 277, 777721745

Florbal
20:00 - 21:30

Emco Cholerics


Po
26.11.
3.AB - plavecký výcvik
07:10 - 10:45

8.A - Návštěva ZOO
08:00 - 13:30

3. C = Vyučování venku
08:55 - 11:40

pravidelné hodiny výuky venku


Út
27.11.
2. ZÁŽITKOVÝ OBOROVÝ DEN
07:10 - 15:20

Žáci 2.stupně se účastní oborů dle pokynů svých oborových učitelů.