dsc_2569.jpg dsc_2570.jpg dsc_2571.jpg dsc_2572.jpg dsc_2573.jpg dsc_2574.jpg dsc_2575.jpg dsc_2576.jpg dsc_2577.jpg dsc_2578.jpg

Novinky

Web → Aktuality

Pořiďte si průkaz ISIC Scholar

ISIC Scholar  je speciální průkaz pro žáky základních škol plně uznávaných Ministerstvem školství, mládeže a...

Rodiče → Patron - spolek rodičů → Aktivity → Rodičovské kavárny

Rodičovská kavárna na téma: VÝCHOVA SYNŮ, již 31.10.2017

Proč kluci víc zlobí než holčičky? - Proč se stále perou, vrtí se a ruší? - Proč potřebují nutně zbraně, přestože je...


Aktivity → Mimoškolní aktivity

Sportuj po škole za školou

Ve spolupráci s DDM Praha 10 - DŮM UM se naše škola zapojila do zkušebního provozu projektu na podporu sportovních...

Učitelé → POMÁHÁME ŠKOLÁM K ÚSPĚCHU

Logická olympiáda 2017

REGISTRUJTE SE I VY! Registrace do 10. ročníku Logické olympiády byla zahájena 1. srpna 2017 a bude ukončena 30....


Žáci → Školní EKOparlament a PARLAMENT → Předsedové

Oslavte s námi Světový den laskavosti! 13.11.2017

AHOJ třídy, třídní samosprávy, třídní učitelé. Zapojte se se svou třídou a buďte LASKAVÍ. Více informací a...

Žáci → Školní EKOparlament a PARLAMENT → Předsedové

Schůzky předsedů a místopředsedů

V pondělí 2. října 2017 od 8:00 hodin, je pravidlené čtyřtýdenní setkání předsedů a místopředsedů tříd. PROGRAM:...

Třídní učitel

Zdeňka Dudová
Zdeňka Dudová
E-mail:
Telefon: +420 261 097 218
Konzultace: ÚT, Pá 7.10 - 7.40 nebo kdykoli po předchozí domluvě
Umístění: historická budova, 1. patro

Zastupující učitel

Karin Vašátová
Karin Vašátová
E-mail:
Telefon: +420 261 097 230
Konzultace: Úterý 14:00 - 15:00 hodin vždy po předchozí domluvě.
Jiný termín je možný také po předchozí domluvě.
Umístění: historická budova, první patro, kabinet I. stupně

Kalendář akcí

So
21.10.
Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky 2017 - volební místnosti ve škole - učíme podle rozvrhu bez omezení
07:10 - 14:25

- úprava programu bude pouze u tříd, které mají svou kmanovou třídu v přízemí pavilonu A; - školní družina bude v pátek 20.10.2017 v prvním patře pavolonu A.

Wizards DDM praha 10 florbal turnaj
08:00 - 17:00

Recepce: Kopáčová A.

Wizards DDM praha 10 florbal zápas muži
17:00 - 20:00

Recepce: Kopáčová A.


Ne
22.10.
Start98 Praha-Kunratice mladší žáci turnaj
09:00 - 15:00

Recepce: Szebinovský jun.

FBK Olymp florbal zápas muži
15:00 - 18:00

Recepce: Rybenská


Po
23.10.
Tenisová škola p. Šrámek
14:00 - 20:00

Nájem tenisového kurtu


Út
24.10.
4.C - Dopravní výchova
08:00 - 10:45

Náslechy studentů PedF UK Praha Anna Tomková
08:55 - 13:30

2VH 1.A Bartůňková, Hovorková, 1.B Jenšíková, Sobolová, 1.C Vokurková, Šíp 3.VH 2.A Kopecká, Sobolová, 2.B Kapcová, Šíp, 2.C Zapletalová, Hovorková 4.VH Králová 4.-5.VH reflexe studentek



Čt
26.10.


27.10.
NIDV - školení lektorů pro seminář Kultura školy - Praha a střední Čechy
07:10 - 17:05

Krajské pracoviště Praha a střední Čechy, Senovážné nám.

Podzimní prázdniny
07:10 - 17:45

Podzimní prázdniny
07:10 - 17:45