41. - 43. týden: Blíží se konec roku - procvičujeme a dokončujeme: 10. - 27. června

Milí průzkumníci,

 

vítám Vás po nádherném a slunečném víkendu ve škole! I já jsem se dnes nechala unést pohodou a klidem v přírodě, proto se ozývám až teď.

 

Tento týden bude malinko kratší, ale i tak nás toho mnoho čeká a budeme hodně procvičovat.

 

DĚKUJEME VŠEM ZA PŘÍSPĚVEK pro MADLENKU A LUKÁŠE - uběhli jste společně 132 km a vyběhali jste ________________Kč (doplním v pondělí, zítra máte ještě možnost přinést příspěvek, pokud jste zapomněli)

 

CO NÁS ČEKÁ:

 

PONDĚLÍ: Tv venku podle počasí - pohybové hry a aktivity (pevné boty a převlečení na ven)

 

ÚTERÝ: Závěrečná prověrka ze SKN: vlastnosti živých organismů, živočichové (dělení(druhy), složení těla), lidské tělo (funkce, orgány, péče o tělo, zdravý životní styl)

 

STŘEDA: Den se zvířátky - našimi mazlíčky ...podle počasí!!!!(1. a 2.VH na zahradě školy)  přiveďte, přineste svého mazlíčka do školy - představíte nám ho a řeknete (jaký je, co rád dělá, co jí ...) - vytvoříte o něm vizitku

- pozvěte i své rodiče

- větší zvířátka si odvedou rodiče v 9:30 domů 

- menší zvířátka mohou být s námi ve třídě

 

Ve středu 12.6. vude probíhat:

VYBÍRÁNÍ UČEBNIC!!!

UZAVŘENÍ ZNÁMEK!!!

VÝBĚR ČTENÁŘSKÉHO SEŠITU!!!

 

ČTVRTEK: nejsem ve škole - máte suplování p. učitelku Lucku a Janu Laštovku:-)

 

PÁTEK: Ředitelské volno:-) + chystání na Školu v přírodě/balte se svými rodiči, ať víte, kde co máte a při balení zpět, nemáte potíže

 

Pohodový a klidný, poslední učící se týden!Související obrázek

 

Pořádně to učebně rozjedem:-))).

 

Těšíme se na vás!!

 

Vaše paní učitelky: Ilona, Lucka a Jana

Přiložené soubory:

Příspěvek

Publikován: 9.6.2019

Vytvořil(a): Ilona Zapletalová

Třídní učitel

Ilona Zapletalová
Ilona Zapletalová
E-mail:
Telefon: +420 261 097 237
Konzultace: Čtvrtek - 13:00 - 14:00 (po předchozí domluvě)
Umístění: pavilon A, první patro, kabinet 1. až 3. ročníku

Kalendář akcí

Čt
20.6.


So
22.6.
KUNRATICKÝ KOŠ
08:00 - 18:00

Turnaj 8 týmů U14


Ne
23.6.
KUNRATICKÝ KOŠ
08:00 - 16:00

Turnaj 8 týmů U14


Po
24.6.
Den školy - ocenění nejlepších žáků
08:00 - 12:35

Dle rozpisu tříd - setkání po ročnících

odevzdávání učebnic
10:00 - 12:35


Út
25.6.
Nájem - KUCHYŇKA
08:00 - 16:00

Alena Fáčková, Kateřina Círová - 8. B

ZAHRADNÍ SLAVNOST 2019
17:00 - 22:00


St
26.6.
Den třídy
07:10 - 07:55

Nájem - KUCHYŇKA - Den třídy
10:00 - 13:30

Jana Kerzelová, Alena Fáčková, Petra Bejdová, Michal Střítezský - 6. B + 8. A