7. týden

7. týden

15. - 19. října 2018

Vážení rodiče,

Podle předpovědi počasí nás čeká teplý týden. Budeme se tedy pohybovat venku častěji.

Ve středu 17.10. projektový den – půjdeme ven. Děti přijdou přiměřeně oblečené, batůžek se svačinou, penál, školní knížka.

V pátek půjdeme ven za každého počasí. Děti přijdou přiměřeně oblečené, na záda stačí batůžek se svačinou, penálem a knihou na čtenářskou dílnu. Ladíme vybavení venku. Prosím zkontrolujte, jestli se do batůžku dětem vejde pevná podložka velikosti A4. Děti nezapomenou týdenní plán k vyhodnocení.

Nově budu vybírat hotové týdenní domácí úkoly až v pondělí. Organizačně je to pro nás v pátek náročné.

Sledujte informace o anglickém jazyku také na školním webu. UČITELÉ, sekce PŘEDMĚTY, ANGLIČTINA - dále už po jednotlivých ročnících a třídách. Najdete zde průběžné informace od paní učitelky Věry Nedvědové i od Petry Wernischové.

Celý týden budou ve třídě studentky pedagogické fakulty.

Referát bude vyprávět v úterý Kubík Tomka.

Přejeme příjemný podzim

paní učitelka Markéta a pan učitel Ondra