Týdenní plán - 15. týden

10. - 14. 12.

Vážení rodiče,

v úterý s dětmi doděláme učebnici matematiky (1. díl) a budeme začínat s 2. dílem. Co děti nemají hotové v 1. dílu mají od středy na domácí procvičování. Každý z dětí si přinese pravítko (stačí malé do penálu) a bude mít ořezanou tužku v penálu. Začneme s rýsováním.

V matematice nás čekají desetiminutovky na sčítání a odčítání do 40, stále s ním bojujeme. Dále budeme porovnávat. V českém jazyce stále opakujeme tvrdé a měkké souhlásky.

13. 12. se konají vánoční trhy. Prosím, abyste těm dětem, které mají zájem o prodávání na těchto trzích, zapsali do školní knížky Váš souhlas. Další informace jsem posílala emailem.

Pomalu již můžete nosit vánoční dárečky pro spolužáky.

Týdenní domácí úkol z matematiky – uč. s. 46.

Krásný předvánoční čas.

DĚKUJEME VÁM ZA SPOLUPRÁCI.

Paní učitelka Eliška a paní učitelka Verča

Přiložené soubory:

Příspěvek

Publikován: 6.12.2018

Vytvořil(a): Eliška Nováková

Třídní učitel

Eliška Nováková
Konzultace: vždy po předchozí domluvě.
Umístění: eliska.bartunkova@zskunratice.cz

NÁJEM - šperkařský kurz

www.tvurcivpraxi.cz - Šperkařské triky a fígle - Bohdana Goliášová.

NÁJEM - šperkařský kurz

www.tvurcivpraxi.cz - Šperkařské triky a fígle - Bohdana Goliášová.

3.A Učíme se venku

pravidelné vyučování venku

Seminář ve škole - Centra vzdělávání pro udržitelnou budoucnost

Určeno pro učitele Fy, Ch, SP, SKN, informatika a vedoucí kroužků ... Práce s Lego mindstorms, základy sestavování a programování Lego robotů a inspirace do pracovních činností a ICT z projektu Globe ZŠ Jesenice. Seminář bude mít krátký úvod a navazující interaktivní program. Budeme skládat, bádat a možná si i hrát.