talentify.me více než jen doučování

Datum 26.11.2017
talentify.me více než jen doučování

Díky talentify.me se mohou navzájem doučovat žáci z různých tříd i různých škol a mohou tak rozvíjet své nadání. Pro ty, kdo se zapojí, nabízíme mnoho zajímavých workshopů a odměn.

Jak talentify.me funguje?

Představ si, že najdeš starší kamarády, kteří ti pomohou se studiem nebo že ty sám/sama nabídneš doučování jiným. A zúčastníš se také zajímavých workshopů. To vše je talentify.me.

Žáci ZŠ Kunratice se mohou také zapojit

talentify.me je vzdělávací projekt společnosti talentify GmbH. Ve spolupráci s rakouskými partnery projekt do České republiky přináší EDUin, o. p. s. V první fázi jej v českém prostředí testujeme, následně dojde k jeho plošnému fungování. Naším cílem je vytvořit udržitelné online prostředí, které pomáhá mladým lidem rozvíjet plně jejich potenciál - bez ohledu na sociální či finanční zázemí rodičů.

První setkání skupinky zapojených žáků "doučovatelů" se uskutečnilo pod vedení Silvie Pýchové a Jany Opletalové ze společnosti eduin 22. března 2017 od 9:00 hodin - nahlédněte.