Filmy, které jsme již promítali

Psí rok

14.9.2016 od 16:00 v učebně přírodopisu.

Hačikó - příběh psa

21.9.2016 od 16:00 v učebně přírodopisu.


Frankenweenie: Domácí mazlíček

7.12. 2016 od 16:00 v učebně přírodopisu.

Ospalá díra

14.12. 2016 od 16:00 v učebně přírodopisu.


Milionová bankovka

4.1.2017 od 16:00 v učebně přírodopisu.

Záměna

25.1.2017 od 16:00 v učebně přírodopisu.


Raubíř Ralf

1.2.2017 od 16:00 v učebně přírodopisu.

Sněhurka a sedm trpaslíků

15.2.2017 od 16:00 v učebně přírodopisu.


Blbec k večeři

8.3.2017 od 16:00 v učebně přírodopisu.

Drž hubu!

22.3.2017 od 16:00 v učebně přírodopisu.


Volání divočiny

17.5.2017 v učebně přírodopisu od 16:00.

Obklíčeni slony

31.5.2017 v učebně přírodopisu od 16:00.


Králové hor

7.6.2017 v učebně přírodopisu od 16:00.

Moje léto v Provence

14.6.2017 v učebně přírodopisu od 16:00.


Uprchlíci

5.4.2017 v učebně přírodopisu od 16:00.

Kopyto

12.4.2017 v učebně přírodopisu od 16:00.


Tintinova dobrodružství

16. 3. 2016 od 16:00 v učebně přírodopisu.

Dobyvatelé ztracené archy

30.3.2016 od 16:00 v učebně přírodopisu.


VAFF: Balto

15. 6. 2016:  Balto, krásny a odvážny pes s dušou vlka, je najväčší hrdina Aljašky. Chce zachrániť životy detí,...

VAFF: Nekonečný příběh

1. 6. 2016:  Pohádkovou fantazii pro malé i velké diváky natočil režisér Wolfgang Petersen v roce 1984, tehdy se...

Kalendář akcí

Ne
21.4.
Házená
08:00 - 19:00

Prague Handball Cup 2019

Florbal
20:00 - 21:30

Emco Cholerics


Po
22.4.
Velikonoční pondělí
07:10 - 19:15

3.A Učíme se venku
08:55 - 11:40

pravidelné vyučování venku


Út
23.4.
9.A, 9.B Týden Země = Mini Globe games
07:40 - 13:00

žáci 9.A, 9.B pomáhají na stanovištích určených pro žáky 1. stupně

Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy + workshop
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace) + návštěva workshopu Mlhavá objektivita dle rozpisu


St
24.4.
9.A, 9.B Týden Země = Mini Globe games
07:40 - 13:00

žáci 9.A, 9.B pomáhají na stanovištích určených pro žáky 1. stupně

Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy + workshopy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace) + návštěva workshopů Mlhavá objektivita a Ochrana mořských želv dle rozpisu

Pracovní schůzka s paní Janou Svobodovou divadlo Archa, projekt 5. tříd
13:00 - 14:00

+ informační schůzka k tvorbě bakalářské práce


Čt
25.4.
Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 13:30

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Pedagogické odpoledne
14:00 - 16:30

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.



26.4.
1.-9. ročník Týden Země = Festival třídních projektů
08:00 - 12:35

třídy se svými třídními učiteli prezentují svoje projekty a seznamují se s projekty druhých tříd


So
27.4.
Kurz KM
08:00 - 16:15

Centrum KM, Praha 4 Boleslavova

Florbal
08:00 - 16:00

Play – off 2.ligy juniorů CFBU

Všechny akce »