Večerní akademie filmových fanoušků

Večerní akademie filmových fanoušků - Školní klubZveme Vás do filmového klubu, který jsme hrdě nazvali "Večerní akademie filmových fanoušků".

Co Vás čeká? Projekce filmů a beseda po promítání, kterou uvede pedagožka volného času a „filmová akademička“ 
Věra Hrušková.


 

 

Trhák pana Bowfingera

V klubu 24.4.2019 od 14:00.

Policajt v Beverly Hills

V klubu 10.4.2019 od 14:00.


Ať žijí duchové!

Promítá se v klubu 27.3.2019 od 14:00.

Tajemství Ocelového města

Promítá se v klubu 13.3.2019 od 14:00.


Páni kluci

V klubu od 14:00 27.2.2019.

Knoflíková válka

V klubu od 14:00 20.2.2019.


Honba za klenotem Nilu

Dne 23.1. 2019 v klubu od 14:30.

Honba za diamantem

Promítá se v klubu od 14:30 dne 9.1.2019.


Sněhurka a jak to bylo dál

Dne 19.12.2018 v učebně přírodopisu od 14:30.

Vánoční prázdniny

Dne 12.12.2018 v učebně přírodopisu od 14:30.


Pinocchio

26.9.2018 od 14:30 v učebně přírodopisu.

Coco

12.9.2018 v učebně přírodopisu od 14:30.


Prázdniny pana Beana

13.6.2018 od 14:30 v učebně přírodopisu.

Mikulášovy patálie na prázdninách

6.6.2018 od 14:30 v učebně přírodopisu.


Kniha života

Dne 23.5.2018 od 14:30 v učebně přírodopisu.   Producent  Guillermo del Toro  a režisér  Jorge R. Gutierrez...

Legový film

Sherlock Holmes a Pes Baskervillský - 9.5.2018 od 14:30 v učebně přírodopisu.


Blázni ze stadiónu

18.4.2018 v učebně přírodopisu od 16:00.

Bažanti jdou do boje

4.4.2018 v učebně přírodopisu od 16:00.


Atlantis

28.3.2018 v učebně přírodopisu od 16:00.

Příběh Pixaru

14.3.2018 v učebně přírodopisu od 16:00.

Kalendář akcí

Ne
21.4.
Házená
08:00 - 19:00

Prague Handball Cup 2019

Florbal
20:00 - 21:30

Emco Cholerics


Po
22.4.
Velikonoční pondělí
07:10 - 19:15

3.A Učíme se venku
08:55 - 11:40

pravidelné vyučování venku


Út
23.4.
9.A, 9.B Týden Země = Mini Globe games
07:40 - 13:00

žáci 9.A, 9.B pomáhají na stanovištích určených pro žáky 1. stupně

Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy + workshop
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace) + návštěva workshopu Mlhavá objektivita dle rozpisu


St
24.4.
9.A, 9.B Týden Země = Mini Globe games
07:40 - 13:00

žáci 9.A, 9.B pomáhají na stanovištích určených pro žáky 1. stupně

Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy + workshopy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace) + návštěva workshopů Mlhavá objektivita a Ochrana mořských želv dle rozpisu

Pracovní schůzka s paní Janou Svobodovou divadlo Archa, projekt 5. tříd
13:00 - 14:00

+ informační schůzka k tvorbě bakalářské práce


Čt
25.4.
Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 13:30

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Pedagogické odpoledne
14:00 - 16:30

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.



26.4.
1.-9. ročník Týden Země = Festival třídních projektů
08:00 - 12:35

třídy se svými třídními učiteli prezentují svoje projekty a seznamují se s projekty druhých tříd


So
27.4.
Kurz KM
08:00 - 16:15

Centrum KM, Praha 4 Boleslavova

Florbal
08:00 - 16:00

Play – off 2.ligy juniorů CFBU

Všechny akce »