Složení školního parlamentu - Předsedové; ŠEPT; Stravovací komise

FOTO: Návštěva ZŠ EKOparlementu a PARLAMENTU v ZŠ Propojení, Sedlčany

ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

=== seznam se aktualizuje ====

Příjmení Jméno Třída Předseda Místopředseda ŠEPT Mediálka Stravovací výbor
      10 12 7 1 17
Friedmann Václav 3.A         1
Havelková Emma 3.A         1
Krejčová Marta 3.A         1
Pfeiferová Anna Marie 3.A         1
Seidlová Klára 3.A   1 1    
Svobodová Rozálie 3.A         1
Vokurková Veronika 3.A 1   1    
Kuča Teodor 3.B   1      
Nováková  Nina 3.B 1        
Sika Patrik 3.B       1  
Knebl Adam 4.B         1
Kneblová Eliška 4.B 1       1
Plachý Erik 4.B   1      
Barger Maxim 5.B   1     1
Fořtová Sára 5.B 1   1    
Kratochvílová Adéla 5.B     1    
Lodin Sebastian 5.B     1    
Mašínová Magdaléna 5.B         1
Nekvasil Filip 5.B         1
Nicoletti André 5.B         1
Marc Antonín 5.C 1        
Vlková Natálie 5.C   1     1
Fíla Pavel 7.A   1 1   1
Vaňhara Marek 7.A 1   1   1
Kozlová Anežka 8.A 1        
Ondríková Eliška 8.A   1      
Šimková Simona 8.A   1      
Čížek David 8.B 1        
Gnoth Nino 8.B   1      
Hasman Filip 8.B   1      
Bílková Kateřina 9.A   1      
Hartych Ondřej 9.A         1
Studenovský Patrik 9.A 1        
Dolejš Dominik 9.B 1        
Hlušák Karel 9.B         1
Kovanic Pavel 9.B         1
Škvára Šimon 9.B   1      

ŠKOLNÍ ROK 2016/2017

 třída  jméno  příjmení  funkce EKOparlament PARLAMENT
ŠEPT 1 ŠEPT 2
3.A Agáta Bajačeková ekoparlament Ano  
3.D František Kubát ekoparlament Ano  
4.A David Bílek předseda třídy, ekoparlament Ano Ano
4.A Tomáš Dančák ekoparlament   Ano
4.A Jáchym Eliáš místopředseda třídy třídy   Ano
4.B Sára Fořtová mediálka (ekoparlament) Ano  
4.B Alena Křemenová mediálka (ekoparlament) Ano  
4.B Sebastian Lodin místopředseda třídy třídy, ekoparlament   Ano
4.B Magda Mašínová předseda třídy   Ano
4.C Laura Maňourová ekoparlament   Ano
4.C Antonín Marc předseda třídy, ekoparlament Ano Ano
4.C Natálie Vlková místopředseda třídy třídy   Ano
5.A Sofien Atatreh předseda třídy   Ano
5.A Kristýna Korbová     Ano
5.A Sarah Tereza Koubová     Ano
5.A Filip Luňáček ekoparlament Ano  
5.A Julie Očenášová místopředseda třídy třídy   Ano
5.A Pavel Šimon Polanský ekoparlament Ano  
5.A Klára Rozložníková     Ano
5.B Adéla Bajačeková ekoparlament Ano  
5.B Markéta Kovanicová místopředseda třídy třídy Ano Ano
5.B Matyáš Lučan ekoparlament Ano  
5.B Emma Peřinková ekoparlament Ano  
5.B Laura Šebelová předseda třídy Ano Ano
5.B Vojtěch Škrobánek ekoparlament Ano  
5.C Eric Dusart místopředseda třídy třídy, ekoparlament Ano Ano
5.C Kryštof Kus předseda třídy, ekoparlament Ano Ano
5.C Patrik Plechatý místopředseda třídy třídy Ano Ano
6.A Mariana Přibylová místopředseda třídy třídy   Ano
6.A Jakub Sobota ekoparlament   Ano
6.A Marek Vaňhara předseda třídy   Ano
6.B Agáta Bauerová předseda třídy   Ano
6.B Barbora Fáčková předseda třídy   Ano
6.B Karel Fíla ekoparlament   Ano
6.B Adéla Majerová předseda třídy   Ano
6.B Kitty Nedvědová předseda třídy   Ano
6.B Adam Volke ekoparlament   Ano
7.A Karolína Křemenová ekoparlament   Ano
7.A Patrik Navrátil předseda třídy   Ano
7.A Eliška Ondríková místopředseda třídy třídy   Ano
7.A Patrik Zelenka místopředseda třídy třídy   Ano
7.B David Čížek ekoparlament Ano  
7.B Cindy Dinhová předseda třídy   Ano
7.B Nino Gnoth místopředseda třídy třídy   Ano
7.B Tereza Jelenová místopředseda třídy třídy   Ano
8.A Jan Buzík místopředseda třídy třídy   Ano
8.A Alexandra Iljinskaja předseda třídy   Ano
8.B Dominik Dolejš místopředseda třídy třídy   Ano
8.B Pavel Kovanic předseda třídy   Ano
9.A Patricie Sekoulopaulou místopředseda třídy třídy   Ano
9.A Lucie Šrejberová předseda třídy   Ano
9.B Phi Truong Nguyen místopředseda třídy třídy   Ano
9.B Michal Žoha předseda třídy   Ano

Stránka

Publikována: 12.10.2016

Naposled upravena: 17.9.2017

Vytvořil(a): Vít Beran

Kalendář akcí

Čt
26.4.
TÝDEN ZEMĚ - ŠKOLNÍ PROJEKT
07:10 - 17:45

program jednotlivých tříd dle pokynů třídních učitelů a rozvrhu v ŠkoleOnLine

DEN ZEMĚ - MOBILNÍ PLANETÁRIUM
08:00 - 12:35

1.VH - 4.A 2.VH - 4.B 3.VH - 5.B 4.VH - 4.D

Stáž účastníků studia KOORDINÁTOR ŠKOLNÍHO VZDĚLÁVACÍHO PROGRAMU - Karlovarský kraj
08:55 - 14:25

Představení školy, nahlédnutí do vyučování, seznámení se ŠVP a jeho inovací, reflexe návštěvy.

Den otevřených dveří
08:55 - 17:45



27.4.
TÝDEN ZEMĚ - ŠKOLNÍ PROJEKT
07:10 - 13:30

program jednotlivých tříd dle pokynů třídních učitelů a rozvrhu v ŠkoleOnLine

PŘEBOR PRAŽSKÝCH ŠKOL V ČESKÉ DÁMĚ
08:00 - 11:40

Školní kolo - výběr žáků - přihlášky u Věry Hruškové a Renaty Linhové



Ne
29.4.
Start98 Praha-Kunratice elévky turnaj florbal
09:00 - 13:00

Recepce: Szebinovský


Po
30.4.
ŘEDITELSKÝ DEN
07:10 - 17:45

4. Seminární den
08:00 - 15:20


Út
1.5.

Všechny akce »