Vítězové sběru za loňský rok

Na naší škole probíhá tradiční celoroční sběr papíru. V Ekoparlamentu jsme sečetli výsledky za celý školní rok 2017/2018

... a zde jsou výsledky:

· za 1. stupeň vyhrála letošní 4. B

· za 2. stupeň vyhrála letošní 8. A

Výhercům gratulujeme!!!

Třída na prvním stupni od nás vždy získává sladkou odměnu a druhostupňová třída tzv. Den třídy. To znamená, že společně s třídním učitelem podniknou nějakou akci a jsou omluveni z pravidelné výuky.

Hodnotíme počet zúčastněných dětí ze třídy. Nejde nám o množství, protože se snažíme šetřit!

Další sběr proběhne opět na jaře. Moc děkujeme za organizaci sběru především paní učitelce Zapletalové a ostatním učitelům a žákům, kteří se sběrem papíru pomáhali a pomáhají.

Zdraví vás ŠEPT!

Příspěvek

Publikován: 4.12.2018

Naposled upraven: 17.12.2018

Vytvořil(a): Anna Rambousková

NÁJEM - šperkařský kurz

www.tvurcivpraxi.cz - Šperkařské triky a fígle - Bohdana Goliášová.

NÁJEM - šperkařský kurz

www.tvurcivpraxi.cz - Šperkařské triky a fígle - Bohdana Goliášová.

3.A Učíme se venku

pravidelné vyučování venku

Seminář ve škole - Centra vzdělávání pro udržitelnou budoucnost

Určeno pro učitele Fy, Ch, SP, SKN, informatika a vedoucí kroužků ... Práce s Lego mindstorms, základy sestavování a programování Lego robotů a inspirace do pracovních činností a ICT z projektu Globe ZŠ Jesenice. Seminář bude mít krátký úvod a navazující interaktivní program. Budeme skládat, bádat a možná si i hrát.

Všechny akce »