Školní hlídka - rozpis termínů služeb

Na jednání předsedů a místopředsedů tříd dne 13. září 2017 jsme projednali vznik "školních hlídek". Na jednání předsedů navazovalo jednání ve třídách a konečné hlasování opět na setkání PŘEDSEDŮ. Rozhodli jsme se služby zavést. Do vánočních prázdnin se na službě vystřídají všechny třída na II. stupni. Od ledna připravují PŘEDSEDOVÉ nový rozpis služeb. Pod tabulkou služeb, je připojen zápis z jednání PŘEDSEDŮ a popis zkušeností a zpětné vazby prvních tříd, které službu "Školní hlídky" měly.

ŠKOLNÍ HLÍDKA - ROZPIS TERMÍNŮ SLUŽEB - II. pololetí školního roku 2017/2018

STUPEŇ/ROČNÍK/TŘÍDA Předseda/kyně třídy Místopředseda/ové  TŘÍDNÍ UČITEL ZASTUPUJÍCÍ TU
První stupeň      
4. ročník      
4.A - od pondělí 08.01.2018 do pátku 12.01.2018 Agáta Bajačeková Matěj Viklický     Markéta Hůrková  
4.B - od pondělí 15.01.2018 do pátku 19.01.2018 Eliška Kneblová Erik Plachý     Radim Mikulenka  
4.C - od pondělí 22.01.2018 do pátku 26.01.2018 Matěj Linek Marie Balatková Simon Dušek   Karin Vašátová  
4.D - od pondělí 29.01.2018 do pátku 02.02.2018 František Kubát Kateřina Vaňková     Zdeňka Dudová  
Druhý stupeň      
6. ročník      
6.A - od pondělí 12.02.2018 do pátku 16.02.2018 Josef Očenáš Daniela Gottfrídová     Martina Macháčková Věra Nedvědová
6.B - od pondělí 19.02.2018 do pátku 23.02.2018 Vojtěch Škrobánek Rozálie Vostatková     Kateřina Matoušová Helena Staňková
6.C - od pondělí 26.02.2018 do pátku 02.03.2018 Filip Luňáček Ema Tichá     Jan Mazůrek Petra Dvořáková
První stupeň      
5. ročník      
5.A - od pondělí 05.03.2018 do pátku 09.03.2018 David Bílek  Nikolas Skopový     Jakub Svatoš  
5.B - od pondělí 12.03.2018 do pátku 16.03.2018 Sára Fořtová Maxim Barger     Hana Hartychová  
5.C - od pondělí 19.03.2018 do pátku 23.03.2018 Antonín Marc Natálie Vlková     Zuzana Szücsová  
Druhý stupeň      
7. ročník      
7.A - od pondělí 26.03.2018 do pátku 30.03.2018 Marek Vaňhara Pavel Fíla     Michal Stříteský Marek Pilař
7.B - od pondělí 02.04.2018 do pátku 06.04.2018 Karel Fíla Agáta Bauerová Vojtěch Čermák Adéla Majerová Kateřina Círová Simona Křižáková
8. ročník      
8.A - od pondělí 09.04.2018 do pátku 13.04.2018 Anežka Kozlová Eliška Ondríková Simona Šimková   Martin Suchánek Jana Pecháčková
8.B - od pondělí 16.04.2018 do pátku 20.04.2018 David Čížek Nino Gnoth Filip Hasman   Eva Hilčerová Tereza Doudová
9. ročník      
9.A - od pondělí 23.04.2018 do pátku 27.04.2018 Patrik Studenovský Kateřina Bílková     Pavlína Rosická Jakub Zvěřina
9.B - od pondělí 30.04.2018 do pátku 04.05.2018 Dominik Dolejš Šimon Škvára     Martin Skýva Jana Kerzelová
6. ročník      
6.A - od pondělí 07.05.2018 do pátku 11.05.2018 Josef Očenáš Daniela Gottfrídová     Martina Macháčková Věra Nedvědová
6.B - od pondělí 14.05.2018 do pátku 18.05.2018 Vojtěch Škrobánek Rozálie Vostatková     Kateřina Matoušová Helena Staňková
6.C - od pondělí 21.05.2018 do pátku 25.05.2018 Filip Luňáček Ema Tichá     Jan Mazůrek Petra Dvořáková
První stupeň      
5. ročník      
5.A - od pondělí 28.05.2018 do pátku 01.06.2018 David Bílek  Nikolas Skopový     Jakub Svatoš  
5.B - od pondělí 04.06.2018 do pátku 08.06.2018 Sára Fořtová Maxim Barger     Hana Hartychová  
5.C - od pondělí 11.06.2018 do pátku 15.06.2018 Antonín Marc Natálie Vlková     Zuzana Szücsová  
Týden sportů turistiky a objevů 
Třídy, které zůstávájí v Praze - od pondělí 18.06.2018 do pátku 22.06.2018     
Závěrečný týde školního roku     
Akční tým - od pondělí 25.06.2018 do pátku 29.06.2018      

Přiložené soubory:

Příspěvek

Publikován: 5.1.2018

Naposled upraven: 10.4.2018

Vytvořil(a): Vít Beran

Kalendář akcí

Út
24.4.
TÝDEN ZEMĚ - ŠKOLNÍ PROJEKT
07:10 - 17:45

program jednotlivých tříd dle pokynů třídních učitelů a rozvrhu v ŠkoleOnLine

DEN ZEMĚ - MOBILNÍ PLANETÁRIUM
08:00 - 13:30

1.VH - 3.A 4.VH - 5.A 2.VH - 3.B 5.VH - 5.B 3.VH - 3.C 6.VH - 5.C

ORGANIZACE DNE ZEMĚ
08:00 - 13:30


St
25.4.
TÝDEN ZEMĚ - ŠKOLNÍ PROJEKT
07:10 - 17:45

program jednotlivých tříd dle pokynů třídních učitelů a rozvrhu v ŠkoleOnLine

POPRASK - turnaj v softu
08:00 - 13:30

výběr žáků 6. - 9. tříd

Den otevřených dveří
08:55 - 17:45

MAP Praha 12
14:00 - 15:00

Přestavení projektu MAP II. Prahy 12. Zahájení jednání o přistoupení škol, školských zařízeí a neziskových organizycí MČ Praha Kunratice k MAP II. Prahy 12.

Jednání ŠKOLSKÉ RADY
18:00 - 19:30


Čt
26.4.
TÝDEN ZEMĚ - ŠKOLNÍ PROJEKT
07:10 - 17:45

program jednotlivých tříd dle pokynů třídních učitelů a rozvrhu v ŠkoleOnLine

Den otevřených dveří
08:55 - 17:45

Stáž účastníků studia KOORDINÁTOR ŠKOLNÍHO VZDĚLÁVACÍHO PROGRAMU - Karlovarský kraj
08:55 - 14:25

Představení školy, nahlédnutí do vyučování, seznámení se ŠVP a jeho inovací, reflexe návštěvy.



27.4.
TÝDEN ZEMĚ - ŠKOLNÍ PROJEKT
07:10 - 13:30

program jednotlivých tříd dle pokynů třídních učitelů a rozvrhu v ŠkoleOnLine

PŘEBOR PRAŽSKÝCH ŠKOL V ČESKÉ DÁMĚ
08:00 - 11:40

Školní kolo - výběr žáků - přihlášky u Věry Hruškové a Renaty Linhové



Ne
29.4.
Start98 Praha-Kunratice elévky turnaj florbal
09:00 - 13:00

Recepce: Szebinovský


Po
30.4.
ŘEDITELSKÝ DEN
07:10 - 17:45

4. Seminární den
08:00 - 15:20

Všechny akce »