První školní týden - 3.9.2018 + prvňáčci a šesťáci

Datum 16.9.2018
První školní týden - 3.9.2018 + prvňáčci a šesťáci

Vítejte po prázdninách. Milé žákyně, milí žáci ... prázdniny jsou za námi a nás čeká první školní den nového školního roku 2018/2019. Nový školní rok začínáme v pondělí 3. září 2018 v 8:00 hodin pro žáky druhých až devátých tříd v kmenových třídách. S prvňáčky a jejich rodiči se setkáme v 8:15 hodin ve sportovní hale. Naši deváťáci, kteří se zde s prvňáčky přivítají, je povedou školou do jejich tříd. První školní den nás čeká jedna vyučovací hodina a pro rodiče prvňáčků, bude na první hodinu navazovat i první třídní schůzka. Obědy ve školní jídelně se vydávají od 10:00 do 12:00 hodin.

V úterý a středu si prožijete DNY TŘÍDY. Na I. stupni s výjimkou I. tříd budeme pracovat 4 vyučovací hodiny a na II. stupni budeme končit po páté vyučovací hodině. Od čtvrtka se učí podle platného rozvrhu.

Rozvrh hodin je hotový a postupně, jak přihlásíme každého žáka do jazykových a dalších skupin a nepovinných předmětů uvidíte celý rozvrh ve ŠkoleOnLine. Rozvrh Vám představí třídní učitelé v pondělí 3. září 2018.

Dobrý a úspěšný školní rok. Vít Beran, ředitel školy

Fotografie je z letošní letní školy pedagogického sboru v klášteře Želiv - 27. až 29.8.2018.

Víte, prvňáci a šesťáci, v které třídě Vás čekáme?

I.A

I.B