Přehled kroužků SVČ a DDM-DŮM UM pro rok 2017/2018

Středisko volného času při ZŠ Kunratice (SVČ) ve spolupráci s DDM-DŮM UM pro Vás na každý školní rok připravuje bohatou nabídku činnosti pro volný čas. Zajišťujeme kroužky / zájmové útvary (ZÚ) pro zájemce o sport, tanec, výtvarničení, hudebničení, ale i pro ty z Vás, kteří se chtějí ve volném čase i něčemu přiučit.

Přehled kroužků DDM-DŮM UM naleznete v: "Přiložené soubory" níže.

Kroužky, které organizujeme ve spolupráci s externími spolupracovníky, zveřejňujeme i na vývěskách školy. Jejich souhrnný přehled přikládáme též níže v "Přiložené soubory".

Hledejte! Vybírejte, ale hlavně přijďte včas! Těšíme se na Vás v novém školním roce 2017/2018 !

Přihlašování do kroužků:

1. Do kroužků, které organizujeme ve spolupráci s DDM-DŮM UM se můžete přihlásit registrací na mail: linhova@dumum.cz. Na základě této registrace Vám bude zaslána přihláška i s předpisem k bezhotovostní platbě převodem zpět na mail.

Doplněnou a podepsanou přihlášku odevzdá účastník na kroužku lektorovi nebo lze i na hlavní recepci ZŠ Kunratice, Předškolní 420/5. Podepsaná přihláška a zaplacení účastnického poplatku je nezbytnou nutností k přijetí do kroužku. V případě, že úhrada není provedena po druhé lekci, nárok na účast v kroužku zaniká.

Finančně je oproti pololetní platbě zvýhodněna platba na celý školní rok. Při přerušení docházky do zvoleného zájmového útvaru z vlastního rozhodnutí /rozhodnutí rodičů – zákonných zástupců/ se zápisné nevrací. V případě i kratší docházky musí účastník uhradit minimálně pololetí. Pokud v průběhu školního roku dojde k odvolání některé ze schůzek jednotlivých zájmových útvarů, bývá to pouze z vážných důvodů (nemoc vedoucího, provozní důvody aj.) je zrušená hodina do konce školního roku nahrazena. Žádáme Vás proto o pochopení při odvolání kroužku, neboť z organizačních důvodů není vždy možné zajistit adekvátní náhradu na suplování. Zároveň je nutné, abyste v případě opakované nepřítomnosti Vašeho syna/dcery na kroužku informovali písemně kancelář SVČ – DDM-DŮM UM mailem na adresu linhova@dumum.cz. Děkujeme.

Pro členy kroužků platí Vnitřní a provozní řád školy, o kterém jsou informováni na prvních schůzkách. Pro informaci rodičů a veřejnosti je Vnitřní řád vyvěšen v prostorách školy /mimo tělocvičny/. Všichni účastníci zájmové činnosti organizované přes SVČ - DDM–DŮM UM jsou pojištěni. DDM–DŮM UM hradí spoluúčast ve výši 1000 Kč pouze, pokud je zavinění na straně DDM–DOMU UM.

2. Externí spolupracovníci školy mají pro přihlašování každý své vlastní podmínky. Přihlášky i platby kurzovného si organizují externí spolupracovníci sami. Stačí, když se zákonní zástupci dostaví na první hodinu a domluví se s lektorem. (Kontakty uvádíme v Rozvrhu kroužků). Jejich nabídku naleznete na jejich vlastních internetových stránkách či letácích v prostorách školy. Například: Cvičení pro ženy PILATES pod vedením lektorky Lídy Battěkové, Taneční klub irských tanců RINCEOIRÍ, Soukromá hudební škola Altera Pars Karolíny Čihákové, Taneční skupina A.D.A. Jany Večerkové, taneční kurzy Ing. Jana Černého z taneční akademie Dance Expert, škola bojového sportu TAEKWON-DO Martina Zámečníka či kurzy sebeobrany KRAV MAGA s instruktorem Marcelem Simonidesem v místní sokolovně.

Důležitou součástí naší nabídky jsou kroužky z oblasti techniky a her: Věda nás baví www.vedanasbavi.cz/krouzky-pro-deti, Filmový kroužek Hollywood Club  www.berukroužky.cz či LEGO www.bricks4kidz.cz/prahajih/, ale i jazykové kurzy s rodilými mluvčími: www.easyspeak.cz. Svou nabídku pro naši školu rozšířila i jazyková škola AKCENT IH Prague, která má dlouhodobé zkušenosti s výukou dětí různých věkových skupin. Ve své nabídce má i přípravu na zkoušky včetně zkoušek zaměřených na děti YLE. Na ZŠ Kunratice kromě kroužků lektoři z této JŠ vyučovali i 2 roky během dopoledních hodin v rámci speciálního projektu. Kroužky JŠ AKCENT pro tento školní rok jsou určené pro děti na I. i na II. stupni. Veškeré informace a přihlášky na kroužky naleznete na ZDE.

Přejeme šťastnou ruku při výběru toho pravého vyžití ve volném čase ve školním roce 2017/2018 a těšíme se v září na Vaše přihlášky.

Děkujeme za včasnou registraci i platbu!

Krásný školní rok se SVČ - DDM-DŮM UM!

Alena Fáčková a Renata Linhová

Přiložené soubory:

Příspěvek

Publikován: 2.9.2014

Naposled upraven: 27.9.2017

Vytvořil(a): Renáta Linhová

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky 2017 - volební místnosti ve škole - učíme podle rozvrhu bez omezení

- úprava programu bude pouze u tříd, které mají svou kmanovou třídu v přízemí pavilonu A; - školní družina bude v pátek 20.10.2017 v prvním patře pavolonu A.

Wizards DDM praha 10 florbal turnaj

Recepce: Kopáčová A.

Wizards DDM praha 10 florbal zápas muži

Recepce: Kopáčová A.

Start98 Praha-Kunratice mladší žáci turnaj

Recepce: Szebinovský jun.

FBK Olymp florbal zápas muži

Recepce: Rybenská

Tenisová škola p. Šrámek

Nájem tenisového kurtu

4.C - Dopravní výchova

Náslechy studentů PedF UK Praha Anna Tomková

2VH 1.A Bartůňková, Hovorková, 1.B Jenšíková, Sobolová, 1.C Vokurková, Šíp 3.VH 2.A Kopecká, Sobolová, 2.B Kapcová, Šíp, 2.C Zapletalová, Hovorková 4.VH Králová 4.-5.VH reflexe studentek

NIDV - školení lektorů pro seminář Kultura školy - Praha a střední Čechy

Krajské pracoviště Praha a střední Čechy, Senovážné nám.

Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny