Volby do školního parlamentu

VOLEBNÍ DEN již v úterý 11.6.2019. Máme 4 kandidáty ( v pořadí podle abecedy): Karla Fílu z VIII.B, Davida Huga Nezkusila ze VI.C, Emu Tichou ze VII.C a Danileu Vávrovou ze VII.B. Školní volby jsme vymysleli proto, aby si děti mohly zvolit „Předsednictvo školního žákovského parlamentu“. Někoho, kdo prosadí jejich názor a přání týkající se chodu školy. Podobně jako ve třídě je třídní samospráva partnerem třídním učitelům, bude předsednictvo školního parlamentu partnerem vedení školy.

Vážení předsedové a místopředsedové tříd,

předkládáme s Vámi projednaný a Vámi schválený VOLEBNÍ ZÁKON pro volby do školního parlamentu v květnu až červenu 2019 (viz příloha pod textem - 2019_04_28-volby-text-zaci-finale.pdf), který představte ve svých třídách.

Důležité termíny - změna proti původnímu plánu:

6.5.2019 - vyhlášení voleb

14.5.2019 do 14:00 hodin na hlavní recepci školy- předání kandidátních listin (1 - kandidatura, 2 - podpisová listina)

15.5.2019 - zahájení volební kampaně

10.6.2019 - ukončení volební kampaně

11.6.2019 - VOLEBNÍ DEN

Rozpis tříd (Volby 2019)

Přestávka

1 6.C 8:00
2 6.B 8:10
3 6.A 8:20
4 7.A 8:30
5 1.A 8:40

 8:45-8:55

6 7.B 8:55
7 1.B 9:05
8 7.C 9:15
9 8.A 9:25
10 8.B 9:35

9:40-10:00

11 5.A 10:00
12 5.B 10:10
13 1.C 10:20
14 5.C 10:30
15 5.D 10:40

  10:45-10:55

16 3.A 10:55
17 3.B 11:05
18 2.C 11:15
19 2.A 11:25
20 2.B 11:35

  11:40-11:50

21 4.A 11:50
22 4.B 12:00
23 4.C 12:10
24 3.C 12:20
    12:30

 12:35-12:45

Volební komise

Martin Staněk, 7.C, Eric Dusart, 7.C, Oliver Zich, 7.B, Alexandra Mašínová, 7.B, Simon Dušek, 5.C, Tomáš Bartoň, 4.B, Eva Ragačová, 4.C

Navrhovatelé předlohy VOLEBNÍHO ZÁKONA (seřazeni abecedně podle křestních jmen):

Adam Ragač, Adela Formánková, Alexandra Mašínová, David Bílek, Eliška Kurfürstová, Eva Ragačová, Filip Hasman, František Kubát, Jáchym Eliáš, Julie Hyšková, Karel Fíla, Maxim Barger, Martin Staněk, Marko Blín, Oliver Zich, Patrik Zeman, Tereza Adjei a Vít Beran

 

Přiložené soubory:

Příspěvek

Publikován: 29.4.2019

Naposled upraven: 11.6.2019

Vytvořil(a): Vít Beran

Kalendář akcí

Ne
21.7.
Prázdniny
07:10 - 19:15


Po
22.7.
Prázdniny
07:10 - 19:15

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - Věda nás baví
07:30 - 16:00

Petra Jokešová - Tel.: +420 724 802 883

NÁJEM - PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - KRAV MAGA
08:00 - 17:00

Marcel Simonides - Instruktor sebeobrany - Tel.: +420 777 633 755

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR DDM-DŮM UM - BASKETOVÝ KEMP 2019
08:00 - 17:00

Martin Skýva - 723911231

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR DDM-DŮM UM - KULINÁŘSKÝ KEMP 2019
08:00 - 17:00

Alena Fáčková - 777721745

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - GOLF
08:30 - 16:00

Emil Langer - 737352576

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - Nár. ústav pro autismus
08:30 - 15:30

Michaela Danešová - 774 723 114


Út
23.7.
Prázdniny
07:10 - 19:15

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - Věda nás baví
07:30 - 16:00

Petra Jokešová - Tel.: +420 724 802 883

NÁJEM - PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - KRAV MAGA
08:00 - 17:00

Marcel Simonides - Instruktor sebeobrany - Tel.: +420 777 633 755

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR DDM-DŮM UM - BASKETOVÝ KEMP 2019
08:00 - 17:00

Martin Skýva - 723911231

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR DDM-DŮM UM - KULINÁŘSKÝ KEMP 2019
08:00 - 17:00

Alena Fáčková - 777721745

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - GOLF
08:30 - 16:00

Emil Langer - 737352576

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - Nár. ústav pro autismus
08:30 - 15:30

Michaela Danešová - 774 723 114


St
24.7.
Prázdniny
07:10 - 19:15

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - Věda nás baví
07:30 - 16:00

Petra Jokešová - Tel.: +420 724 802 883

NÁJEM - PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - KRAV MAGA
08:00 - 17:00

Marcel Simonides - Instruktor sebeobrany - Tel.: +420 777 633 755

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR DDM-DŮM UM - BASKETOVÝ KEMP 2019
08:00 - 17:00

Martin Skýva - 723911231

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR DDM-DŮM UM - KULINÁŘSKÝ KEMP 2019
08:00 - 17:00

Alena Fáčková - 777721745

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - GOLF
08:30 - 16:00

Emil Langer - 737352576

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - Nár. ústav pro autismus
08:30 - 15:30

Michaela Danešová - 774 723 114


Čt
25.7.
Prázdniny
07:10 - 19:15

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - Věda nás baví
07:30 - 16:00

Petra Jokešová - Tel.: +420 724 802 883

NÁJEM - PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - KRAV MAGA
08:00 - 17:00

Marcel Simonides - Instruktor sebeobrany - Tel.: +420 777 633 755

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR DDM-DŮM UM - BASKETOVÝ KEMP 2019
08:00 - 17:00

Martin Skýva - 723911231

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR DDM-DŮM UM - KULINÁŘSKÝ KEMP 2019
08:00 - 17:00

Alena Fáčková - 777721745

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - GOLF
08:30 - 16:00

Emil Langer - 737352576

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - Nár. ústav pro autismus
08:30 - 15:30

Michaela Danešová - 774 723 114



26.7.
Prázdniny
07:10 - 19:15

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - Věda nás baví
07:30 - 16:00

Petra Jokešová - Tel.: +420 724 802 883

NÁJEM - PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - KRAV MAGA
08:00 - 17:00

Marcel Simonides - Instruktor sebeobrany - Tel.: +420 777 633 755

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR DDM-DŮM UM - BASKETOVÝ KEMP 2019
08:00 - 17:00

Martin Skýva - 723911231

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR DDM-DŮM UM - KULINÁŘSKÝ KEMP 2019
08:00 - 17:00

Alena Fáčková - 777721745

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - GOLF
08:30 - 16:00

Emil Langer - 737352576

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - Nár. ústav pro autismus
08:30 - 15:30

Michaela Danešová - 774 723 114


So
27.7.
Prázdniny
07:10 - 19:15

Všechny akce »