Školní jídelna - změny v provozu

Musíme všem svým strávníkům oznámit, že vzhledem ke komplikované personální situaci, bude školní jídelna vařit v určitých dnech pouze jedno jídlo. Tato změna bude trvat podle potřeby. Všichni strávníci, kteří mají objednaný oběd č. 2, jsou automaticky přehlášeni na oběd č. 1. Děkujeme za pochopení. Vedoucí školní jídelny Marie Polívková

Ředitel ZŠ Kunratice, Praha s okamžitým nástupem přijme z důvodu odchodu do důchodu a dlouhodobé nemoci KUCHAŘKU a POMOCNOU SÍLU do školní jídelny. Zájemci, prosím kontaktujte, paní vedoucí školní jídelny Marii Polívkovou - mobil: 724 369 890, e-mail: marie.polivkova@zskunratice.cz. 

Hledáme motivovaného kolegu/yni, kterého/kterou práce ve škole baví. Těšíme se na spolupráci a Vámi.

Vít Beran, ředitel školy

Příspěvek

Publikován: 7.5.2018

Naposled upraven: 12.5.2018

Vytvořil(a): Marie Polívková

Kalendář akcí
Po
28.5.Všechny akce »