"Rodiče vítáni" i ve školním roce 2017/2018

Datum 26.11.2017
"Rodiče vítáni" i ve školním roce 2017/2018

Do ředitelské pošty jsem dostal skvělý e-mail, který celý je uveden níže. Hlavní informace zněla: "... Počet kriterií, který je třeba k získání značky Rodiče vítáni, Vaše škola naplňuje. A zároveň máte řadu příležitostí (kritérií), jež Vám v budoucnu poslouží k dalšímu rozvoji. Vaše škola je opět umístěna na mapě aktivních škol, certifikace Vaší školy je platná. ...". Děkuji všem rodičům, kteří konstruktivním a nezištným způsobem podprují školu a její žáky. Pěkný den. Vít Beran, ředitel školy

Dobrý den pane řediteli,
děkujeme Vám, že nadále zachováváte přízeň rodičům, našemu projektu a značce Rodiče vítáni. Jsme  rádi, že s Vámi a Vaší školou můžeme spolupracovat. Prošli  jsme Vámi uvedená kritéria, navštívili web Vaší školy. Počet kriterií, který je třeba k získání značky Rodiče vítáni, Vaše škola naplňuje. A zároveň máte řadu příležitostí (kritérií), jež Vám v budoucnu poslouží k dalšímu rozvoji. Vaše škola je opět umístěna na mapě aktivních škol, certifikace Vaší školy je platná.

Jste jednou z prvních základních škol, která je recertifikována podle nových kritérií a pravidel. Od 8. 2. 2015 vstoupila v platnost pravidla a kritéria pro ZŠ  v nové verzi - zde. Nově dostávají příležitost k zapojení do programu Rodiče vítáni mateřské školy (odlišná kritéria pro MŠ - zde). Budeme rádi, když jim případně náš program doporučíte.

V následujících dnech po dokončení certifikace od nás očekávejte v elektronické podobě fakturu na uhrazení certifikačního poplatku. Po jeho uhrazení obdržíte poštou aktuální certifikát a ceduli s označením těch kriterií,která škola aktuálně naplňuje. Novou ceduli s kritérii prosím umístěte u vchodu školy.
Děkujeme, že zveřejňujete na Vašem webu Logo programu Rodiče vítáni s informací o projektu pro rodiče - www.rodicevitani.cz.
Potěší nás, když budete sdílet své zkušenosti z projektu Rodiče vítáni, a to buď na našem Facebooku nebo článkem na webových stránkách projektu www.rodicevitani.cz.

Pokud chcete mít rozšířený profil Vaší školy na stránkách Rodiče vítáni a podělit se zde o své zkušenosti, pošlete nám doplněný návodný dotazník, který připojuji do přílohy.

Rubriku a zveřejněné profily škol najdete na zde.

V případě jakýchkoli dotazů, připomínek, nápadů a přání nás neváhejte kontaktovat. Přejeme Vám pěkný den a těšíme se na další spolupráci.

Dana Musilová
EDUin, o. p. s. - Vzdělávání je i naše věc