Naše škola vydává ISIC průkazy

Přijímáme objednávky pro nový školní rok. Průkazy má platnost 5 let a můžete využívat i o prázdninách. Naše škola vydává ISIC průkazy. Milí žáci, Vážení rodiče, již cca třetina žáků školy vlastní svůj průkaz ISIC. Průkaz pedagogů ITIC a průkazy pro nepedagogové průkazy ALIVE vyřizujeme také. Průkaz bude obratem připraven těm, kteří odevzdají přihlášku a uhradí poplatek za jeho vystavení 250,- Kč. Průkaz Vám bude platit i ve školní jídelně, knihovně a do kolárny. Současně jej můžete využít výhody pro slevy na vstupy, jízdné ... ZDE si můžete stáhnout ŽÁDOST a ZDE si můžete stáhnout informační DOPIS. Pokud Vás nemáme vyfotografivané, prosíme o předání fotografie v elektronické (zašlete na adresu:vit.beran@zskunratice.cz) nebo papírové podobě.

ISIC Scholar je speciální průkaz pro žáky základních škol plně uznávaných Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Průkaz je vydáván, stejně jako standardní ISIC, světovou organizací ISIC Association pod záštitou UNESCO. Průkaz ISIC Scholar je možno získat přes naši školu. Všichni držitelé tohoto průkazu mohou využít stejných výhod jako držitelé průkazu ISIC.

Děkujeme. těšíme se, že postupně budou všichni žáci naší školy mít identifikační průkaz, který se hodí i při cestování, pro slevy v obchodech ... více v přílohách a na internetu - Průkaz ISIC SCHOLAR

Pěkný den. Vít Beran

Icon

Chcete i vy mít svůj průkaz ISIC Scholar. Není nic snazšího. Vyplňte, prosím, žádost ISIC - ITIC a předejte jí do kanceláře školy nebo řediteli Vítu Beranovi. - ZDE si můžete stáhnout ŽÁDOST - ZDE si můžete stáhnout informační DOPIS.

Přiložené soubory:

Příspěvek

Publikován: 18.10.2017

Naposled upraven: 29.8.2018

Vytvořil(a): Vít Beran

KUNRATICKÝ KOŠ

Turnaj 8 týmů U14

KUNRATICKÝ KOŠ

Turnaj 8 týmů U14

Den školy - ocenění nejlepších žáků

Dle rozpisu tříd - setkání po ročnících

odevzdávání učebnic