Mediální výchova - volná místa na nepovinném předmětu!

Přihlaste se na mediální výchovu, máme volná místa. 

Média a digitální technologie jsou v našich životech čím dál tím důležitější. Zajímá vás svět médií? Chcete se v něm lépe vyznat? Přihlaste se na mediální výchovu! V pololetí se nám uvolnilo pár míst a rádi mezi sebou přivítáme další zájemce. 

 

V prvním pololetí jsme se bavili o tom, jak fungují tradiční média - co se děje mezi tím, když se někde něco stane a když o tom pak vidíme třeba reportáž v televizi, komu různá média patří, nebo jaký na nás může mít sledování zpráv dopad.

 

Ve druhém pololetí se budeme zabývat zejména tím, jak funguje internet - co na něm může čekat na nástrahy, jak se na něm bezpečně chovat, jak nikomu nenaletět... Ale také si třeba řekneme, jak se nás snaží reklamy přimět si něco koupit, kolik si můžou vydělat YouTubeři a proč je někdy tak těžké přestat koukat na Facebook a jít dělat něco pořádného :) 

 

Také budeme pokračovat v tvorbě článků a videí pro nás Školní magazín

 

Pokud vás toto zaujalo a jste v 5. - 8. třídě, poproste rodiče, ať napíší na tomas.titera@zskunratice.cz a přihlásí vás. Scházíme se každý čtvrtek od 14:00 do 15:30 v učebně ČJ1. 

 

Budeme se těšit na viděnou! 

Příspěvek

Publikován: 6.3.2019

Naposled upraven: 21.4.2019

Vytvořil(a): Tomáš Titěra

Kalendář akcí
So
25.5.
NÁJEM - šperkařský kurz
08:30 - 16:30

www.tvurcivpraxi.cz - Šperkařské triky a fígle - Bohdana Goliášová.


Ne
26.5.
NÁJEM - šperkařský kurz
08:30 - 16:30

www.tvurcivpraxi.cz - Šperkařské triky a fígle - Bohdana Goliášová.


Po
27.5.
3.A Učíme se venku
08:55 - 11:40

pravidelné vyučování venku

Seminář ve škole - Centra vzdělávání pro udržitelnou budoucnost
14:00 - 16:00

Určeno pro učitele Fy, Ch, SP, SKN, informatika a vedoucí kroužků ... Práce s Lego mindstorms, základy sestavování a programování Lego robotů a inspirace do pracovních činností a ICT z projektu Globe ZŠ Jesenice. Seminář bude mít krátký úvod a navazující interaktivní program. Budeme skládat, bádat a možná si i hrát.


Všechny akce »