LVZ páťáků

Aktuální informace z hor.

Lyžníky můžete sledovat ZDE

Dnes jsme si užili slunečný den a báječné lyžování.

I jsme si zatrsali na diskotéce.

Dojeli jsme dobře.

Byli jsme se seznámit se sněhem a již víme, jak zdatní jsme lyžaři.

Sněhové podmínky na sjezdovkách jsou v současné době ideální.

Bohužel i přes mrazivé počasí posledních dnů nejsou běžkařské tratě sjízdné.

Pro všestranný pohybový rozvoj bude místo běžek zařazeno do programu LVZ i bruslení.

Informace k odjezdu a pobytu

Ubytování: Ubytování s plnou penzí bude v penzionu Mlynářka v Dolním Dvoře. Celý penzion bude výhradně pro nás. Na sjezdovky budeme jezdit do Herlíkovic, skibusem, přímo od penzionu. K dispozici budeme mít po celou dobu i vlastní autobus.

Odjezd: 11. 3. 2018 – 11:00 od školy - autobus přijede do ulice Za parkem. Parkujte své vozy, prosím, s rozvahou, aby mohl zaparkovat u brány.
Příjezd: 16. 3. 2018 odjezd po obědě, včas upřesníme příjezd

Cena: 4900,- ČÍSLO AKCE – SPECIFICKÝ SYMBOL: 201802

Nesmím zapomenout!!!

• Průkaz pojištěnce
  • Prohlášení zákonných zástupců
  • Potvrzení o seřízení vázání
  • Osobní léky (převezme zdravotník před odjezdem)
  • Zdravotní záznamy a doklady o cestovním pojištění (pro lyžování, dle uvážení rodičů) vybere zdravotník před odjezdem. V případě lékařem předepsané diety nás o tom informujte co nejdříve)
  • Posudek o zdravotní způsobilosti (pokud není uložen ve škole)

Výstroj a výzbroj:

Helma (povinná pro všechny účastníky kurzu), lyžařské brýle, lyže sjezdové s bezpečnostním vázáním a lyžařskou brzdou - seřízené ze servisu (potvrzení vybereme před odjezdem), hole s poutky a talířky, lyžařské boty sjezdové – pevné, pohodlné. Brusle (pokud nemáte vlastní, bude možnost půjčit si brusle přímo na stadionu. Mají však omezený počet, pokud máte možnost, vezměte si s sebou vlastní.

Lyže musí být dobře svázány – v pevném obalu. Můžete snowboardy (v obalu) – pouze doplňkově, hlavní naše náplň budou sjezdovky.

Doporučujeme i chránič páteře.

Kufr nebo cestovní taška nebo krosna, malý batůžek na výlety.

Seznam doporučených věcí:

Obuv: kožená turistická - pohorky nebo sněhule, přezutí (tenisky nebo sandály s patou) do budovy.
Oblečení: Zimní lyžařská bunda nebo kombinéza (teplá, dovolující pohodlný pohyb, s kapucí), oteplovačky (začátečníci určitě 2x), několik čepic, rukavic ( teplé - prstové lyžařské nebo palčáky opět alespoň dvakrát), šála nebo bavlněný šátek, několik bavlněných trik s krátkým i dlouhým rukávem, vhodné je funkční prádlo, roláky, svetr, teplá mikina, punčocháče nebo dlouhé spodky, ponožky slabé a několikery vlněné nebo bavlněné podkolenky – ideálně lyžařské.

Oblečení na brusle: plně dostačující bude oblečení, ve kterém budou lyžovat.

Domácí: 1 tepláková souprava, pyžamo, spodní prádlo
Ostatní: ručník, hygienické potřeby, krém na opalování, sluneční brýle, vosky na lyže, knížku, karty, vazelína, infadolan - mastný krém proti omrznutí, opalovací krém, společenskou hru, osobní léky – převezme zdravotník při odjezdu (Potvrzení lékaře, že předepsal výše zmíněné léky s popisem, jak užívat – zdravotník akce není oprávněn podat lék bez potvrzení od lékaře), vitamíny dle uvážení rodičů;

Kdo trpí nevolností při cestování - kinedryl a sáček.

DOPORUČUJEME NEBRAT S SEBOU CENNOSTI, CD PŘEHRÁVAČE, RADIA apod.

KAPESNÉ: Podle uvážení rodičů, ale maximálně 300,- Kč. Svačina od mámy na cestu.

Další informace u Jitky Kopáčové (607 589 060)  a Marka Pilaře marek.pilar@zskunratice.cz (722 263 842)

Přiložené soubory:

Příspěvek

Publikován: 13.2.2018

Naposled upraven: 25.3.2018

Pedagogický den a odpoledne s Květou Krüger a s Badatelským cyklem profesního učení

Dopoledne - návštěvy v hodinách podle domluvených kritérií, individuální podpora... Odpoledne - skupinový koučink pro 6 - 16 pedagogů rozdělených do dvou skupin - spolufinancováno projektu Šablony OPVVV II - CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_064/0009211, 1.9.2018 - 31.8.2020 a projektu Pomáháme školám k úspěchu

Akce ŠD - Divadlo Kukačka - O víle Květince

pro přihlášené - vstupné 50,- Kč

Pedagogické odpoledne

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.

Představení Květy Krüger v nové roli

navazuje setkání pro zájemce s Květou, Janou, Ilonou a Terezou k zavádění formativního hodnocení

DVPP - Hana Hartychová

Výchova k respektu a toleranci, Gender Studies, o.p.s.

Start98 starší žáci

Start98 Jun. II.liga

Wizards DDM P-10

Emco Cholerics

3.AB - plavecký výcvik

PRVNÍ SBĚROVÉ DNY

Sběr starého papíru opět začíná. To, co nasbíráme přilepší třídním fondům, ale třeba i našim adoptovaným zvířatům v pražské ZOO. Víte kteří to jsou?

PRVNÍ SBĚROVÉ DNY

SYSTEMIKA – SYSTEMICKÉ VEDENÍ