Kola pro Afriku

Podpořte cestu kola od dárce až k dítěti a naši terénní práci v Gambii. Děkujeme. Kola pro Afriku o.p.s.

V rámci aktivit Týdne Země, kdy jsme si připomněli mimo jiné i myšlenku solidárnosti a pomoci potřebným, jsme se rozhodli podpořit výzvu Kola pro Afriku. Jedná se o charitativní projekt, kdy darováním kola v jakémkoli stavu a jakékoli velikosti usnadníme cestu dětí v Gambii do školy.

Paní Doušová v Potravinové bance Středočeského kraje nám poradila další velký zdroj dětské radosti v Africe, a to jsou fotbalové míče popřípadě fotbalové dresy. Rozšiřujeme tedy sbírku o tyto předměty, míče ani dresy stejně jako kola nemusí být nablýskané, stačí, aby byly funkční. A kola dokonce nemusí být ani funkční, budou opravena a dětem předána.  Děkujeme, že se k nám přidáte.

Kolo stačí postavit do stojanu před školou a my se o něj hned postaráme, nahlaste však svůj dar na recepci školy, kde obdržíte děkovnou pohledniciJ

Všechny další informace o cestě kol do Afriky a o celém projektu najdete na stránkách www.kolaproafriku.cz.

                                         Za celou  6.C Petra Wernischová - informace: petra.wernischova@zskunratice.cz, 777073238

Přiložené soubory:

Příspěvek

Publikován: 4.5.2019

Vytvořil(a): Vít Beran

Kalendář akcí

So
25.5.
NÁJEM - šperkařský kurz
08:30 - 16:30

www.tvurcivpraxi.cz - Šperkařské triky a fígle - Bohdana Goliášová.


Ne
26.5.
NÁJEM - šperkařský kurz
08:30 - 16:30

www.tvurcivpraxi.cz - Šperkařské triky a fígle - Bohdana Goliášová.


Po
27.5.
3.A Učíme se venku
08:55 - 11:40

pravidelné vyučování venku

Seminář ve škole - Centra vzdělávání pro udržitelnou budoucnost
14:00 - 16:00

Určeno pro učitele Fy, Ch, SP, SKN, informatika a vedoucí kroužků ... Práce s Lego mindstorms, základy sestavování a programování Lego robotů a inspirace do pracovních činností a ICT z projektu Globe ZŠ Jesenice. Seminář bude mít krátký úvod a navazující interaktivní program. Budeme skládat, bádat a možná si i hrát.


31.5.
Rinceoirí
16:00 - 21:00

Tance

Rinceoirí
18:00 - 19:00

Tance

Rinceoirí
19:00 - 20:00

Tance

Všechny akce »