Kid's Box - důležité informace k online přihlášení

Pokud se Vám nepodařilo setřít kód z pracovního sešitu tak, aby byl dobře čitelný, pošlete prosím jeho fotografii na adresu prague@cambridge.org paní Polcarové, která zajistí nápravu. Obracejte se na ni i v případě dalších technických či jiných dotazů.

Učebnici Kid´s box 1 používáme v 1. A 2. třídě, proto vyzýváme všechny rodiče, kteří se zaregistrovali do LMS systému již v 1. třídě a platnost jejich přihlášení jim po roce skončila nebo v nejbližší době skončí, aby napsali mail na adresu petra.wernischova@zskunratice.cz. Díky spolupráci s regionální kanceláří nakladatelství Cambridge University Press  pro Vás zajistíme kód nový.

Příspěvek

Publikován: 13.9.2017

Naposled upraven: 16.9.2017

Vytvořil(a): Petra Wernischová

Kalendář akcí

Čt
24.5.
BIBLIOBUS OSKAR - pojízdná knihovna je tu pro vás!
12:30 - 13:30

zajišťuje A. Rambousková

Nájem - KUCHYŇKA - ubytování
16:00 - 23:59

ZŠ Janovice - Monika Olšáková - 20 osob

Po
28.5.


Všechny akce »