Elektronické učebnice Flexibooks

Zápůjčky elektronických učebnic jsou připraveny.

V letošním roce přecházíme na nový systém elektronických učebnic nakladatelství Fraus - Flexibooks. Oproti minulým školním rokům již nebude potřeba rodiči podepsaná návratka. Bude stačit pouze zaslat email s předmětem Elektronické učebnice na email radek.ivanov@zskunratice.cz. Do textu emailu prosím uveďte jméno a příjmení studenta a třídu. Jakmile žádost zpracuji, tak budu na žákovské školní emaily posílat pozvánky do tohoto systému - očekávejte email od adresy info@flexibooks.cz. Dále postupujte podle instrukcí obsažených v této zprávě.

Zapůjčené učebnice budou aktivní po celou dobu studia žáka. Po zaregistrování a stažení čtečky učebnic si budete moci vybrat ze všech učebnic pro druhý stupeň. Učebnice jsou určeny žákům pro domácí přípravu. Licence umožňuje instalaci a užití interaktivní učebnice až na 4 zařízeních. Přístupy se budou rušit po ukončení studia žáka.

Kompletní návody na instalaci a používání učebnic naleznete na: flexibooks.cz/jak-cist

Technická poznámka: po nainstalování čtečky flexibooks verze 4.5.9 do systému Windows jsem narazil na občasné zamrznutí aplikace po prvním spuštění. Prosím nelekjte se, při druhém supštění již vše funguje bez problémů.

V případě dotazů se prosím obracejte na můj výše uvedený email.

Radek Ivanov

Příspěvek

Publikován: 13.9.2017

Naposled upraven: 26.11.2017

Vytvořil(a): Radek Ivanov

BIBLIOBUS OSKAR - pojízdná knihovna je tu pro vás!

zajišťuje A. Rambousková

Nájem - KUCHYŇKA - ubytování