VOZ 8. třídy

Trolling, kyberšikana

Domácí úkol na příští pondělí 12. března - písemně zpracujte následujcí otázky. Dbejte na jazyk (vyvarujte se prosím...

Závěrečné testy VOZ 8. B

Podívejte se, které testy budete v pondělí 12. 6. dopisovat. Jedná se o kraťounké testíky na 5 minut, neděste se...


Dopisování testů - 8. B

Další hodina, kterou budeme společně mít, je až  15. května. Využijeme ji k dopsání testů , které Vám chybí +...

Test - média

8. B - v pondělí 10. dubna budeme psát test na média.


Přezkoušení - VOZ 8. B

K uzavření známky se připraví na 18. 1. níže vyjmenovaní žáci.

8. B stránka do encyklopedie - výjimečně talentová osobnost

STRÁNKA DO ENCYKLOPEDIE NENÍ REFERÁT (v případě nejasností nahlédněte do nějaké dětské encyklopedie, např. ve...


8.A Stránka do encyklopedie - americký prezident

Termín odevzdání 16. 11.

Rodina a manželství

vkládám text k písemné práci, který doplňuje látku ze sešitu.


Představení osobnosti

vkládám kritéria hodnocení a zadání k domácímu úkolu z VOZ.

Když se život nedaří

Informace k oborovému dni 25.2. 2013


IQ TEST

Přikládám výsledky iq testu, který jsme si dělali v hodině. Držím palce a nepropadejte zoufalství v případě špatného...

Referáty

vkládám požadavky pro referát k hodnocení konce školního roku.


Zákonodárná moc

Vkládám text k zákonodárné moci - poslanecká sněmovna a senát, bude se hodit k písemce

Lidská práva

Vkládám prezentaci k testu


Abeceda podnikání 2

Vyplňte druhou část oborové práce podle zadání a k vyplnění užijte pžiložených vzorů životopisu, motivačního dopisu...

Reklama

Vkládám prezentaci a texty k reklamě


Asertivita

Učivo asertivity naleznete v učebnici v kapitole umím se správně prosazovat?

Základy společenské chování

Vkládám prezentaci, která bude také sloužit k testu pro příští týden


Vlohy a schopnosti

Přikládám prezentaci na vlohy a schopnosti k písemné práci na příští týden

Cvičné otázky k testu

přikládám otázky k testu v týdnu 31.10. - 4.11.

Kalendář akcí

Ne
21.4.
Házená
08:00 - 19:00

Prague Handball Cup 2019

Florbal
20:00 - 21:30

Emco Cholerics


Po
22.4.
Velikonoční pondělí
07:10 - 19:15

3.A Učíme se venku
08:55 - 11:40

pravidelné vyučování venku


Út
23.4.
9.A, 9.B Týden Země = Mini Globe games
07:40 - 13:00

žáci 9.A, 9.B pomáhají na stanovištích určených pro žáky 1. stupně

Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy + workshop
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace) + návštěva workshopu Mlhavá objektivita dle rozpisu


St
24.4.
9.A, 9.B Týden Země = Mini Globe games
07:40 - 13:00

žáci 9.A, 9.B pomáhají na stanovištích určených pro žáky 1. stupně

Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy + workshopy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace) + návštěva workshopů Mlhavá objektivita a Ochrana mořských želv dle rozpisu

Pracovní schůzka s paní Janou Svobodovou divadlo Archa, projekt 5. tříd
13:00 - 14:00

+ informační schůzka k tvorbě bakalářské práce


Čt
25.4.
Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 13:30

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Pedagogické odpoledne
14:00 - 16:30

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.



26.4.
1.-9. ročník Týden Země = Festival třídních projektů
08:00 - 12:35

třídy se svými třídními učiteli prezentují svoje projekty a seznamují se s projekty druhých tříd


So
27.4.
Kurz KM
08:00 - 16:15

Centrum KM, Praha 4 Boleslavova

Florbal
08:00 - 16:00

Play – off 2.ligy juniorů CFBU