Sportovní hry

Poté, co jsme si víceméně úspěšně vyzkoušeli 9 vybraných sportovních her při hře, začínáme druhé kolo, ve kterém budeme u každé ze sportovních her jednu hodinu nacvičovat herní činnosti a druhou hodinu si tyto nacvičené dovednosti vyzkoušíme při hře.

Hodiny již povedou sami žáci podle toho, jak si je vybrali. Zde je předběžný rozpis:

8. ročníky:

21.11. a 28.11. Přehazovaná - J. Janeček

5.12. a 12.12. Basketbal - M. Zumr, R. Lahoda

19.12 a 9.1. Fotbal/Futsal - R. Charvát, M. Pánek

16.1. a 23.1. Florbal - N. Krištůfková, H. Tajovský

30.1. a 13.2. Dodgeball - D. Štěch, D. Kořan

20.2. Frisbee - D. Springerová, K. Janovská

26.3. a  2.4. Házená - D. Krása

23.4. Frisbee - D. Springerová, K. Janovská

21.5. a 28.5. Softball - V. Hroudová, K. Hrůnková

9. ročníky:

21.11. a 5.12. Volejbal - K. Wernischová, L. Bucharová, M. Jirounková

12.12. a 19.12. Basketbal - K. Nguyen, T. Makhachek

9.1. a 16.1. Fotbal - J. Smolík, R. Gally

23.1. a 30.1. Florbal - B. Němec, B. Bornus

13.2. a 20.2. Ringo - E. Rytířová, M. Begič

27.2. a 26.3. Frisbee - A. Dittrich, P. Rejhons

2.4. a 23.4. Dodgeball - A. Holeček, M. Koranda

21.5. a 28.5. Házená - J. Weinfurt, M. Císařová

4.6. a 11.6. Softball - J. Matyáš, M. Suchánková

Stránka

Publikována: 19.5.2012

Vytvořil(a): Vít Beran

Kalendář akcí

Ne
21.4.
Házená
08:00 - 19:00

Prague Handball Cup 2019

Florbal
20:00 - 21:30

Emco Cholerics


Po
22.4.
Velikonoční pondělí
07:10 - 19:15

3.A Učíme se venku
08:55 - 11:40

pravidelné vyučování venku


Út
23.4.
9.A, 9.B Týden Země = Mini Globe games
07:40 - 13:00

žáci 9.A, 9.B pomáhají na stanovištích určených pro žáky 1. stupně

Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy + workshop
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace) + návštěva workshopu Mlhavá objektivita dle rozpisu


St
24.4.
9.A, 9.B Týden Země = Mini Globe games
07:40 - 13:00

žáci 9.A, 9.B pomáhají na stanovištích určených pro žáky 1. stupně

Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy + workshopy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace) + návštěva workshopů Mlhavá objektivita a Ochrana mořských želv dle rozpisu

Pracovní schůzka s paní Janou Svobodovou divadlo Archa, projekt 5. tříd
13:00 - 14:00

+ informační schůzka k tvorbě bakalářské práce


Čt
25.4.
Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 13:30

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Pedagogické odpoledne
14:00 - 16:30

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.



26.4.
1.-9. ročník Týden Země = Festival třídních projektů
08:00 - 12:35

třídy se svými třídními učiteli prezentují svoje projekty a seznamují se s projekty druhých tříd


So
27.4.
Kurz KM
08:00 - 16:15

Centrum KM, Praha 4 Boleslavova

Florbal
08:00 - 16:00

Play – off 2.ligy juniorů CFBU