Sportovní hry

Poté, co jsme si víceméně úspěšně vyzkoušeli 9 vybraných sportovních her při hře, začínáme druhé kolo, ve kterém budeme u každé ze sportovních her jednu hodinu nacvičovat herní činnosti a druhou hodinu si tyto nacvičené dovednosti vyzkoušíme při hře.

Hodiny již povedou sami žáci podle toho, jak si je vybrali. Zde je předběžný rozpis:

8. ročníky:

21.11. a 28.11. Přehazovaná - J. Janeček

5.12. a 12.12. Basketbal - M. Zumr, R. Lahoda

19.12 a 9.1. Fotbal/Futsal - R. Charvát, M. Pánek

16.1. a 23.1. Florbal - N. Krištůfková, H. Tajovský

30.1. a 13.2. Dodgeball - D. Štěch, D. Kořan

20.2. Frisbee - D. Springerová, K. Janovská

26.3. a  2.4. Házená - D. Krása

23.4. Frisbee - D. Springerová, K. Janovská

21.5. a 28.5. Softball - V. Hroudová, K. Hrůnková

9. ročníky:

21.11. a 5.12. Volejbal - K. Wernischová, L. Bucharová, M. Jirounková

12.12. a 19.12. Basketbal - K. Nguyen, T. Makhachek

9.1. a 16.1. Fotbal - J. Smolík, R. Gally

23.1. a 30.1. Florbal - B. Němec, B. Bornus

13.2. a 20.2. Ringo - E. Rytířová, M. Begič

27.2. a 26.3. Frisbee - A. Dittrich, P. Rejhons

2.4. a 23.4. Dodgeball - A. Holeček, M. Koranda

21.5. a 28.5. Házená - J. Weinfurt, M. Císařová

4.6. a 11.6. Softball - J. Matyáš, M. Suchánková

Stránka

Publikována: 19.5.2012

Vytvořil(a): Vít Beran

Kalendář akcí




Čt
25.10.
Pedagogický den a odpoledne s Květou Krüger a s Badatelským cyklem profesního učení
08:00 - 16:30

Dopoledne - návštěvy v hodinách podle domluvených kritérií, individuální podpora... Odpoledne - skupinový koučink pro 6 - 16 pedagogů rozdělených do dvou skupin - spolufinancováno projektu Šablony OPVVV II - CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_064/0009211, 1.9.2018 - 31.8.2020 a projektu Pomáháme školám k úspěchu

Strukturované drama Iva Procházková "Soví zpěv"
08:55 - 12:35

Dílna studentky DAME katedry Výchovné dramatiky v Městské knihovně

Praxe DV Pedf UK Praha, Irena Holemá
08:55 - 10:45

2.VH 5.C Králová Olga

Pedagogické odpoledne
14:00 - 16:30

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.



So
27.10.
Florbal
08:00 - 16:00

Kemp regionálních výběrů CFBU, starší žáci

Florbal
16:00 - 19:00

Start98 muži B

Florbal
19:00 - 22:00

Wizards DDM P-10


Ne
28.10.
Florbal
08:00 - 16:00

Kemp regionálních výběrů CFBU, mladší žáci

Florbal
16:00 - 19:00

Start98 muži B

Florbal
19:00 - 22:00

FBK Olymp