Sportovní hry

Poté, co jsme si víceméně úspěšně vyzkoušeli 9 vybraných sportovních her při hře, začínáme druhé kolo, ve kterém budeme u každé ze sportovních her jednu hodinu nacvičovat herní činnosti a druhou hodinu si tyto nacvičené dovednosti vyzkoušíme při hře.

Hodiny již povedou sami žáci podle toho, jak si je vybrali. Zde je předběžný rozpis:

8. ročníky:

21.11. a 28.11. Přehazovaná - J. Janeček

5.12. a 12.12. Basketbal - M. Zumr, R. Lahoda

19.12 a 9.1. Fotbal/Futsal - R. Charvát, M. Pánek

16.1. a 23.1. Florbal - N. Krištůfková, H. Tajovský

30.1. a 13.2. Dodgeball - D. Štěch, D. Kořan

20.2. Frisbee - D. Springerová, K. Janovská

26.3. a  2.4. Házená - D. Krása

23.4. Frisbee - D. Springerová, K. Janovská

21.5. a 28.5. Softball - V. Hroudová, K. Hrůnková

9. ročníky:

21.11. a 5.12. Volejbal - K. Wernischová, L. Bucharová, M. Jirounková

12.12. a 19.12. Basketbal - K. Nguyen, T. Makhachek

9.1. a 16.1. Fotbal - J. Smolík, R. Gally

23.1. a 30.1. Florbal - B. Němec, B. Bornus

13.2. a 20.2. Ringo - E. Rytířová, M. Begič

27.2. a 26.3. Frisbee - A. Dittrich, P. Rejhons

2.4. a 23.4. Dodgeball - A. Holeček, M. Koranda

21.5. a 28.5. Házená - J. Weinfurt, M. Císařová

4.6. a 11.6. Softball - J. Matyáš, M. Suchánková

Stránka

Publikována: 19.5.2012

Vytvořil(a): Vít Beran

Kalendář akcí

Čt
26.4.
TÝDEN ZEMĚ - ŠKOLNÍ PROJEKT
07:10 - 17:45

program jednotlivých tříd dle pokynů třídních učitelů a rozvrhu v ŠkoleOnLine

DEN ZEMĚ - MOBILNÍ PLANETÁRIUM
08:00 - 12:35

1.VH - 4.A 2.VH - 4.B 3.VH - 5.B 4.VH - 4.D

Stáž účastníků studia KOORDINÁTOR ŠKOLNÍHO VZDĚLÁVACÍHO PROGRAMU - Karlovarský kraj
08:55 - 14:25

Představení školy, nahlédnutí do vyučování, seznámení se ŠVP a jeho inovací, reflexe návštěvy.

Den otevřených dveří
08:55 - 17:45



27.4.
TÝDEN ZEMĚ - ŠKOLNÍ PROJEKT
07:10 - 13:30

program jednotlivých tříd dle pokynů třídních učitelů a rozvrhu v ŠkoleOnLine

PŘEBOR PRAŽSKÝCH ŠKOL V ČESKÉ DÁMĚ
08:00 - 11:40

Školní kolo - výběr žáků - přihlášky u Věry Hruškové a Renaty Linhové



Ne
29.4.
Start98 Praha-Kunratice elévky turnaj florbal
09:00 - 13:00

Recepce: Szebinovský


Po
30.4.
ŘEDITELSKÝ DEN
07:10 - 17:45

4. Seminární den
08:00 - 15:20


Út
1.5.