3. ročník

Happy Easter

Songs: B-U-N-N-Y https://www.youtube.com/watch?v=nZLIiq7B85g...

March /Food for dinner

Pizza Bean/ Let´s start the lesson: https://www.youtube.com/watch?v=IYT2mqd2qY8&t=418s Unit 6 - Dinner...


March/Unit 7 At the farm

At the farm  / Final    www.cambridgelms.org/primary    nebo na www.spinandspell.com Songs a Stories na -...

Slovníček k učebnicím Kid´s Box second edition

V příloze slovníček k domácímu procvičování frází a slovíček. Kromě toho si žáci vedou vlastní slovníček...


Kid's Box - důležité informace k online přihlášení a další možnosti domácího procvičování

  Přihlášení / registrace na  www.cambridgelms.org/primary Český návod v příspěvku Kid´s box aktivace online...

3 A B C skupiny Petry Wernischové/ informace/LMS systém

Na každou hodinu: Pupil´s Book, Activity Book, Portfolio, Vocabulary/ slovníček, kam si budeme zapisovat nová...


Halloween 31 st October

: První hodinu AJ  po prázdninách  se přidáme k oslavě anglosaského svátku Halloween, kdo budete chtít, přineste...

Christmas Songs

  Christmas  songs:   https://www.youtube.com/watch?v=CXaOaz3a8Cg...


Christmas Stories:

Gingerbread story: https://www.youtube.com/watch?v=pckuS--UlV4   English with Mr. Bean: Gift for you/...

Nápady na opakování září/ September

Opakujeme první díl Kid´s Box 1, abychom mohli začít Kid´s Box 2:)   www.kidsboxapps.es písničky a příběhy,...


Unit 1, 2 Revision/ Test

Revision Unit 1,2 Opakuj na:  www.cambridgelms.org/primary www.kidsboxapps.es Spelling/psaní čísel 1-20:...

Kid´s box - aktivace online přihlášení

Vážení rodiče, s příchodem nových pracovních sešitů Kid´s box second edition jsme pro Vás připravili český návod...


Kalendář akcí

Ne
21.4.
Házená
08:00 - 19:00

Prague Handball Cup 2019

Florbal
20:00 - 21:30

Emco Cholerics


Po
22.4.
Velikonoční pondělí
07:10 - 19:15

3.A Učíme se venku
08:55 - 11:40

pravidelné vyučování venku


Út
23.4.
9.A, 9.B Týden Země = Mini Globe games
07:40 - 13:00

žáci 9.A, 9.B pomáhají na stanovištích určených pro žáky 1. stupně

Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy + workshop
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace) + návštěva workshopu Mlhavá objektivita dle rozpisu


St
24.4.
9.A, 9.B Týden Země = Mini Globe games
07:40 - 13:00

žáci 9.A, 9.B pomáhají na stanovištích určených pro žáky 1. stupně

Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy + workshopy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace) + návštěva workshopů Mlhavá objektivita a Ochrana mořských želv dle rozpisu

Pracovní schůzka s paní Janou Svobodovou divadlo Archa, projekt 5. tříd
13:00 - 14:00

+ informační schůzka k tvorbě bakalářské práce


Čt
25.4.
Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 13:30

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Pedagogické odpoledne
14:00 - 16:30

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.



26.4.
1.-9. ročník Týden Země = Festival třídních projektů
08:00 - 12:35

třídy se svými třídními učiteli prezentují svoje projekty a seznamují se s projekty druhých tříd


So
27.4.
Kurz KM
08:00 - 16:15

Centrum KM, Praha 4 Boleslavova

Florbal
08:00 - 16:00

Play – off 2.ligy juniorů CFBU