2. ročník

Slovníček k učebnicím Kid´s Box second edition

V příloze k domácímu procvičování slovíček a frází. 1. třída lekce 1-6 za školní rok 2. třída lekce 6-12 za...

Slovníčky, písničky a příběhy/ Songs and stories/ skupiny Petry Wernischové

Slovíčka a fráze k učebnici Kid´s Box 1 naleznete nově v sekci Anglický jazyk-novinky. Jsou ke stažení, slouží i...


Happy Easter

Songs: B-U-N-N-Y https://www.youtube.com/watch?v=nZLIiq7B85g...

Unit 9 Fun Time / February

s kreslením nám pomáhá strýček Fred: www.unclefred.com Hrajeme hru Simon says a učíme se nová slovíčka:...


skupiny Petry Wernischové Alphabet Book

Songs: https://www.youtube.com/watch?v=vD98OvvDNEs https://www.youtube.com/watch?v=p4MCiq3cbao Začínáme...

HA / Domácí úkoly a procvičování 2 A B C skupin Petry Wernischové

Náměty na domácí opakování z hodin, kdy objevujeme nová slovíčka/  we discover new words a užíváme si je /...


Kid's Box - důležité informace k online přihlášení a další možnosti domácího procvičování

  Přihlášení / registrace na  www.cambridgelms.org/primary Český návod v příspěvku Kid´s box aktivace online...

Christmas Songs

  Christmas  songs:   https://www.youtube.com/watch?v=CXaOaz3a8Cg...


Christmas Stories:

Gingerbread story: https://www.youtube.com/watch?v=pckuS--UlV4   English with Mr. Bean: Gift for you/...

Halloween 2018 2.ABC

První hodinu AJ  po prázdninách  se přidáme k oslavě anglosaského svátku Halloween, kdo budete chtít, přineste si...


October 2AB/ Alphabet + Wild Animals

Flashcards/Obrázkové kartičky s postavičkami a slovíčky si můžeš prohlídnout nebo vytisknout na :...

Kid´s box - aktivace online přihlášení

Vážení rodiče, s příchodem nových pracovních sešitů Kid´s box second edition jsme pro Vás připravili český návod...


Základní slovníček a gramatické struktury Kid ´s Box 1

Pro průběžné opakování skupin PW

Anglický jazyk / poprázdninové opakování

Sem vkládáme odkazy na domácí procvičování a jiné důležité informace o výuce K domácímu procvičování lekcí 1-6...


Kalendář akcí

St
24.4.
9.A, 9.B Týden Země = Mini Globe games
07:40 - 13:00

žáci 9.A, 9.B pomáhají na stanovištích určených pro žáky 1. stupně

Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy + workshopy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace) + návštěva workshopů Mlhavá objektivita a Ochrana mořských želv dle rozpisu

Pracovní schůzka s paní Janou Svobodovou divadlo Archa, projekt 5. tříd
13:00 - 14:00

+ informační schůzka k tvorbě bakalářské práce


Čt
25.4.
Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 13:30

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Pedagogické odpoledne
14:00 - 16:30

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.



26.4.
1.-9. ročník Týden Země = Festival třídních projektů
08:00 - 12:35

třídy se svými třídními učiteli prezentují svoje projekty a seznamují se s projekty druhých tříd


So
27.4.
Kurz KM
08:00 - 16:15

Centrum KM, Praha 4 Boleslavova

Florbal
08:00 - 16:00

Play – off 2.ligy juniorů CFBU


Ne
28.4.
NÁJEM - ORCHESTR - MU
17:00 - 20:00

Zkouška orchestru Dalibor Havlíček - 702970333


Po
29.4.
6.AC - plavecký výcvik
07:10 - 10:45

SYSTEMIKA – SYSTEMICKÉ VEDENÍ
07:10 - 19:15

Výcvik skupiny pedagogů školy - www.systemickafabrika.cz

5. Oborová konzultace - konzultace před 4.OD - tvorbou produktů
08:00 - 08:45

dle pokynů jednotlivých oborových učitelů

3.A Učíme se venku
08:55 - 11:40

pravidelné vyučování venku

Zápis do 1. třídy
14:00 - 18:00