1. ročník

Christmas Songs

  Christmas  songs:   https://www.youtube.com/watch?v=CXaOaz3a8Cg...

Slovníček k učebnicím Kid´s Box second edition

V příloze k domácímu procvičování slovíček a frází. 1. třída lekce 1-6 za školní rok 2. třída lekce 6-12 za...


Kid´s box - aktivace online přihlášení

Vážení rodiče, s příchodem nových pracovních sešitů Kid´s box second edition jsme pro Vás připravili český návod...

Kid's Box - důležité informace k online přihlášení a další možnosti domácího procvičování

  Přihlášení / registrace na  www.cambridgelms.org/primary Český návod v příspěvku Kid´s box aktivace online...


Písničky, slovníčky a jiné informace/skupina Petry Wernischové

Slovíčka a fráze k učebnici Kid´s Box 1 naleznete nově v sekci Anglický jazyk-novinky. Jsou ke stažení, slouží i...

Happy Easter

Songs: B-U-N-N-Y https://www.youtube.com/watch?v=nZLIiq7B85g...


January 1.A: Toys+Prepositions/ Hračky a předložky

Toys song: https://www.youtube.com/watch?v=8-SWzpdcl6E   Songs and stories: www.kidsboxapps.es Kid´s...

1.A a 1.C - AJ - Macháčková

Únor


Kid´s Box

Slovní zásoba Kid´s Box

Kalendář akcí

Ne
21.4.
Házená
08:00 - 19:00

Prague Handball Cup 2019

Florbal
20:00 - 21:30

Emco Cholerics


Po
22.4.
Velikonoční pondělí
07:10 - 19:15

3.A Učíme se venku
08:55 - 11:40

pravidelné vyučování venku


Út
23.4.
9.A, 9.B Týden Země = Mini Globe games
07:40 - 13:00

žáci 9.A, 9.B pomáhají na stanovištích určených pro žáky 1. stupně

Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy + workshop
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace) + návštěva workshopu Mlhavá objektivita dle rozpisu


St
24.4.
9.A, 9.B Týden Země = Mini Globe games
07:40 - 13:00

žáci 9.A, 9.B pomáhají na stanovištích určených pro žáky 1. stupně

Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy + workshopy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (výuka, příprava projektu a příprava jeho prezentace) + návštěva workshopů Mlhavá objektivita a Ochrana mořských želv dle rozpisu

Pracovní schůzka s paní Janou Svobodovou divadlo Archa, projekt 5. tříd
13:00 - 14:00

+ informační schůzka k tvorbě bakalářské práce


Čt
25.4.
Týden Země = Den třídy
08:00 - 11:40

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 12:35

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Týden Země = Den třídy
08:00 - 13:30

třídy s třídními učiteli ve svých kmenových učebnách (finalizace přípravy celotýdenního projektu a jeho prezentace)

Pedagogické odpoledne
14:00 - 16:30

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.



26.4.
1.-9. ročník Týden Země = Festival třídních projektů
08:00 - 12:35

třídy se svými třídními učiteli prezentují svoje projekty a seznamují se s projekty druhých tříd


So
27.4.
Kurz KM
08:00 - 16:15

Centrum KM, Praha 4 Boleslavova

Florbal
08:00 - 16:00

Play – off 2.ligy juniorů CFBU