Zdeňka Dudová je mezi finalisty ceny GTP CR 2019

Vážení rodiče, milí žáci, kolegyně a kolegové, naše kolegyně, paní učitelka Mgr. Zdeňka Dudová je i díky Vám mezi 10 finalisty ceny Global Teacher Prize CR 2019! Více na: https://www.gtpcr.cz/. Děkuji, že podporujete učitele Vašich dětí – své učitele – své kolegy. Zdeňko, DRŽÍME PALCE!!! Vít Beran, ředitel školy

I vám změnila život učitelka? I vám změnil život učitel?

Přijímání přihlášek a nominací do GTP CR 2019 je zahájeno -  více ZDE

Víte o vhodném kandidátovi na cenu Global Teacher Prize Czech Republic? Nominujte ho!
Jste tím kandidátem Vy osobně? Přihlaste se!

Cílem platformy EDUin je to, aby veřejnost byla informovanější a schopnější o vzdělávání více přemýšlet a podporovat jeho proměnu – jak ve své škole, tak i ve městě či regionu. EDUin zapojil Českou republiku do mezinárodního projektu, který podporuje zviditelnit náročnou práci pedagogů. Mezinárodní cena GTP bude letos vyhlašována již po páté, v České republice se startuje v tomto roce druhý ročník její národní varianty.
Vítězkou nultého ročníku v roce 2017 byla naše paní učitelka Mgr. Jana Kopecká. I v první ročníku v roce 2018 jsme měli naše paní učitelky. Jsem rád, že naši učitelé jsou mezi nominanty a budu moc rád, když i vy, rodiče, pokud budete mít zájem, budete nominovat učitele Vašich dětí.
Pro učitele je nominace velkým oceněním jejich práce. Děkuji, že je takto podporujete. Vnitřně motivovaného pedagoga, člověka, který se cíleně učí a plánuje svůj pedagogický rozvoj bude práce s dětmi nejen více bavit, ale bude mít větší přínos pro jejich učení, proto, aby je učení bavilo, aby se učili naplno a s radostí.
Vít Beran, ředitel školy

Příspěvek

Publikován: 7.2.2019

Naposled upraven: 28.4.2019

Vytvořil(a): Vít Beran

NÁJEM - šperkařský kurz

www.tvurcivpraxi.cz - Šperkařské triky a fígle - Bohdana Goliášová.

NÁJEM - šperkařský kurz

www.tvurcivpraxi.cz - Šperkařské triky a fígle - Bohdana Goliášová.

3.A Učíme se venku

pravidelné vyučování venku

Seminář ve škole - Centra vzdělávání pro udržitelnou budoucnost

Určeno pro učitele Fy, Ch, SP, SKN, informatika a vedoucí kroužků ... Práce s Lego mindstorms, základy sestavování a programování Lego robotů a inspirace do pracovních činností a ICT z projektu Globe ZŠ Jesenice. Seminář bude mít krátký úvod a navazující interaktivní program. Budeme skládat, bádat a možná si i hrát.