Zahradní slavnost - 26. června 2018

Datum 19.7.2018
Zahradní slavnost - 26. června 2018

ZAHRADNÍ SLAVNOST "KOLEM DOKOLA" 26. června 2018 od 17 hodin. Srdečně Vás zveme. Seznamte se s programem a přijďte "pobejt".

Vážení přátelé, pedagogové a zaměstnanci školy, rodiče, milí žáci ... je to tak.

Je již tradicí, že poslední úterý školního roku je vyhrazeno Zahradní slavnosti. Těšíme se, že snad každý ze školy se zúčastní, že každý, kdo to se ZŠ Kunratice myslí dobře se zapojí do příprav, že každý si úterní odpoledne přijde užít.

Na letošní Zahradní slavnosti se mimo jiné setkáte s paralympijským vítězem a mistrem světa v cyklistice Jiřím Ježkem, s mladým zpěvákem Timmy Whitem a budete si moci zazávodit s Kontem BARIÉRY - Nadací Charty 77. Záverečný ohňostoj připravuje pan střelmistr Vladimír Pravda.

Děkujeme za pomoc a spolupráci rodičům, spolku PATRON, našim dodavatelům ... od kzerých máme krásné, dárky do losování.

Děkujeme za skvělou koordinaci přípravy Renátě Linhové a jejím kolegyním, které jak za naši školu, tak za DDM "DŮM UM" projekt Zahradní slavnosti zastřešují. Budeme se těšit na Vaše zpětné vyzby, ocenění a doporučení, které zasílejte na e-mailovou adresu: renata.linhova@zskunratice.cz. V průběhu zahradní slavnosti můžete Renátu kontaktovat na mobil: 725 506 216.

Děkuji Vám. Vít Beran, ředitel školy