Vystoupení kunratických zpěváčků

Vážení rodiče, žáci, kolegyně a kolegové,
u příležitosti 100. výročí založení republiky vystoupí pěvecký sbor Větrník, žáci IV.A a recitátorky Anežka Wysogladová, Kitty Nedvědová a Natálie Blešová dne 4. října 2018 v 16:00 hodin při sázení lípy a odhalení pamětní desky - ulice Za Parkem. Všichni jsme srdečně zváni radnicí naší MČ a pedagogy, kteří žáky provází v jejich rozvoji (Jana Zumrová, Jan Košina, Anna Jiráková a Kateřina Matoušová). Vít Beran, ředitel školy

Zpěváčci budou 4.10.2018 vystupovat i u podobné příležitosti ve 13:00 hodin v IKEM.

Příspěvek

Publikován: 3.10.2018

Naposled upraven: 7.10.2018

Vytvořil(a): Vít Beran

Kalendář akcí


So
20.10.
NÁJEM - šperkařský kurz
09:00 - 20:30

www.tepanakrajka.cz - Šperkařské triky a fígle - Bohdana Goliášová.

Florbal
09:00 - 16:00

Start98 starší žáci Black


Ne
21.10.
NÁJEM - šperkařský kurz
09:00 - 19:00

www.tepanakrajka.cz - Šperkařské triky a fígle - Bohdana Goliášová.

Florbal
09:00 - 15:00

Elévové Táborská 3+1

Florbal
15:00 - 18:00

Start98 ženy, Český pohár

Florbal
18:00 - 20:00

RK STAN (SK ŽIŽKOV)

Florbal
20:00 - 21:30

Emco Cholerics



Út
23.10.
Předání certifikátu Férová škola při příležitosti celorepublikového Týdne pro inkluzi - Brno
10:00 - 18:25

Slavnostní certifikace proběhne v rámci programu v 15.15. hod. v Artbar Druhý Pád, Štefánikova 1, Brno (vchod z Kotlářské) - více o programu na http://www.usmevy.cz/brno-o-inkluzi-program/



Čt
25.10.
Pedagogický den a odpoledne s Květou Krüger a s Badatelským cyklem profesního učení
08:00 - 16:30

Dopoledne - návštěvy v hodinách podle domluvených kritérií, individuální podpora... Odpoledne - skupinový koučink pro 6 - 16 pedagogů rozdělených do dvou skupin - spolufinancováno projektu Šablony OPVVV II - CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_064/0009211, 1.9.2018 - 31.8.2020 a projektu Pomáháme školám k úspěchu

Strukturované drama Iva Procházková "Soví zpěv"
08:55 - 12:35

Dílna studentky DAME katedry Výchovné dramatiky v Městské knihovně

Praxe DV Pedf UK Praha, Irena Holemá
08:55 - 11:40

2.VH 5.C Králová Olga, Vašátová Karin 4.VH 4.B Králová Olga, Hovorková Michaela

Pedagogické odpoledne
14:00 - 16:30

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.

Všechny akce »