Školní zpravodaj - 28. říjen 2014

Datum 16.11.2014
Školní zpravodaj - 28. říjen 2014

Říjnové informace ze tříd ZŠ Kunratice - školní rok 2014/2015 naleznete v Newsletteru číslo 2 z 28. října 2014. Na textech spolupracovali: Marika Atatreh, Vít Beran, Tereza Beránková, Zdena Dudová, Petra Dvořáková, Alena Fáčková, Petra Harenčáková, Tereza Hrušková, Eva Jenšíková, Jana Kopecká, Jana Kozlová, Renata Linhová, Hana Růžičková, Lucie Samlerová, Karolina Šuranská a Tereza Veselá.

Druhý NEWSLETTER otvíráme ohlédnutím za říjnovým adaptačním pobytem prvňáků v Borovici u Mnichova Hradiště. Nahlédneme, jak 15. října probíhaly některé PROŽITKOVÉ OBOROVÉ DNY žáků II. stupně a PROJEKTOVÝ DEN prvostupňáků. Své zajímavosti nám poslali žáci a jejich paní učitelky z II.A, II.C, IV.C a V.C. Do plaveckého bazénu nás pozvali třeťáci. A pozvánka od Renaty Linhové a Aleny Fáčkové nám připomíná akce Střediska volného času při ZŠ Kunratice a DDM-Dům UM .
Děkujeme za podporu. Pěkný den. Vít Beran, ředitel školy za všechny ze ZŠ Kunratice