Školní zpravodaj - 17. leden 2015

Datum 15.3.2015
Školní zpravodaj - 17. leden 2015

Sedmé číslo vychází již v roce 2015. Vydání připravili: Vít Beran, Eva Hilčerová, Jan Mazůrek, Gabriela Handrychová, Jana Kozlová, Hana Hartychová, Tereza Veselá, Lenka Alinčová.

V prvním čísle roku 2015 se dočtete o Zelených projektech. Proletíme se školou tentokrát se IV.B, II.C, II.B a I.C. Čtvrťáci psali sci-fi povídku a dopis pro přítele z jiné planety. Prosinec v II. C byl plný zážitků. Zastavíme se na jejich třídních schůzkách, prožijeme kousek adventu a dílnu jogy smíchu. II.B nás přivítá u Strašidel a Plašidel! Dovíme se nejen o zajímavé výstavě betlémů, ale i záhadné paní Krychli a panu Krychlovi a návštěvu zakončíme v I.C, kde prožijeme dopoledne s Kvakem a Žbluňkem. Na závěr přinášíme informaci s naší radnice o posílení bezpečnosti dětí v MŠ a ZŠ Kunratice.

Pěkný den. Vít Beran, ředitel školy za všechny ze ZŠ Kunratice

Zajímá nás Váš názor na novou podobu Školních zpravodajů. Prosím, vyplňte nám anketu - ZDE

Foto: Šat pro paní Krychli.