Školní autobus ze sídliště Flora

Na základě požadavku MČ Praha-Kunratice byl přidán spoj linky 203 pro svoz žáků ze sídliště Flora - 7:21 hodin (zastávka U Kunratického lesa) do ZŠ Kunratice - 7:30 hodin. Děkujeme za pomoc naší radnici, na kterou můžete směřovat i své případné dotazy. Pomozte, prosím, i vy snížit počet aut, které denně jezdí ke škole a školce. Děkujeme. Vedení radnice MČ Praha Kunratice a vedení ZŠ Kunratice.

Podle školního řádu ZŠ Kunratice mají být žáci cca 15 minut před začátkem vyučování ve škole a nejpozději 5 minut před začátkem výuky ve třídě. Následující spoj linky 203 toto splnit neumožňuje vlivem častého zpožďování na území Jižního města i vlivem kolon, které se v Kunraticích tvoří od 7:40. Na základě požadavku MČ Praha-Kunratice je na tento spoj vypravován větší (a pohodlnější) dvanáctimetrový autobus, který díky zkrácené trase jezdí prakticky bez zpoždění.
Po příjezdu do zastávky Kunratická škola jsou na přechodech již přítomni strážníci městské policie a garantují tak bezpečný přechod žáka přes hlavní ulici.

Martin Kubát, referent dopravy MČ Praha – Kunratice
tel.: +420 244 102 217; e-mail: kubat@praha-kunratice.cz

JÍZDNÍ ŘÁD

Zastávka

Čas odjezdu

PETÝRKOVA

7:19

U Kunratického lesa

7:21

Volha

7:22

Koleje Jižní Město

7:24

Na Proutcích

7:25

Šeberák

7:27

Kunratice

7:28

Kunratická škola

7:30

U Tří svatých

7:31

Zelené domky

7:33

Ústavy Akademie věd

7:34

V Lískách

7:35

IKEM

7:36

Ústav mateřství

7:37

NEMOCNICE KRČ

7:39

Přiložené soubory:

Příspěvek

Publikován: 10.3.2019

Vytvořil(a): Vít Beran

Kalendář akcí

Ne
21.7.
Prázdniny
07:10 - 19:15


Po
22.7.
Prázdniny
07:10 - 19:15

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - Věda nás baví
07:30 - 16:00

Petra Jokešová - Tel.: +420 724 802 883

NÁJEM - PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - KRAV MAGA
08:00 - 17:00

Marcel Simonides - Instruktor sebeobrany - Tel.: +420 777 633 755

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR DDM-DŮM UM - BASKETOVÝ KEMP 2019
08:00 - 17:00

Martin Skýva - 723911231

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR DDM-DŮM UM - KULINÁŘSKÝ KEMP 2019
08:00 - 17:00

Alena Fáčková - 777721745

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - GOLF
08:30 - 16:00

Emil Langer - 737352576

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - Nár. ústav pro autismus
08:30 - 15:30

Michaela Danešová - 774 723 114


Út
23.7.
Prázdniny
07:10 - 19:15

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - Věda nás baví
07:30 - 16:00

Petra Jokešová - Tel.: +420 724 802 883

NÁJEM - PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - KRAV MAGA
08:00 - 17:00

Marcel Simonides - Instruktor sebeobrany - Tel.: +420 777 633 755

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR DDM-DŮM UM - BASKETOVÝ KEMP 2019
08:00 - 17:00

Martin Skýva - 723911231

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR DDM-DŮM UM - KULINÁŘSKÝ KEMP 2019
08:00 - 17:00

Alena Fáčková - 777721745

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - GOLF
08:30 - 16:00

Emil Langer - 737352576

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - Nár. ústav pro autismus
08:30 - 15:30

Michaela Danešová - 774 723 114


St
24.7.
Prázdniny
07:10 - 19:15

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - Věda nás baví
07:30 - 16:00

Petra Jokešová - Tel.: +420 724 802 883

NÁJEM - PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - KRAV MAGA
08:00 - 17:00

Marcel Simonides - Instruktor sebeobrany - Tel.: +420 777 633 755

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR DDM-DŮM UM - BASKETOVÝ KEMP 2019
08:00 - 17:00

Martin Skýva - 723911231

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR DDM-DŮM UM - KULINÁŘSKÝ KEMP 2019
08:00 - 17:00

Alena Fáčková - 777721745

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - GOLF
08:30 - 16:00

Emil Langer - 737352576

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - Nár. ústav pro autismus
08:30 - 15:30

Michaela Danešová - 774 723 114


Čt
25.7.
Prázdniny
07:10 - 19:15

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - Věda nás baví
07:30 - 16:00

Petra Jokešová - Tel.: +420 724 802 883

NÁJEM - PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - KRAV MAGA
08:00 - 17:00

Marcel Simonides - Instruktor sebeobrany - Tel.: +420 777 633 755

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR DDM-DŮM UM - BASKETOVÝ KEMP 2019
08:00 - 17:00

Martin Skýva - 723911231

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR DDM-DŮM UM - KULINÁŘSKÝ KEMP 2019
08:00 - 17:00

Alena Fáčková - 777721745

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - GOLF
08:30 - 16:00

Emil Langer - 737352576

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - Nár. ústav pro autismus
08:30 - 15:30

Michaela Danešová - 774 723 114



26.7.
Prázdniny
07:10 - 19:15

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - Věda nás baví
07:30 - 16:00

Petra Jokešová - Tel.: +420 724 802 883

NÁJEM - PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - KRAV MAGA
08:00 - 17:00

Marcel Simonides - Instruktor sebeobrany - Tel.: +420 777 633 755

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR DDM-DŮM UM - BASKETOVÝ KEMP 2019
08:00 - 17:00

Martin Skýva - 723911231

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR DDM-DŮM UM - KULINÁŘSKÝ KEMP 2019
08:00 - 17:00

Alena Fáčková - 777721745

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - GOLF
08:30 - 16:00

Emil Langer - 737352576

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - Nár. ústav pro autismus
08:30 - 15:30

Michaela Danešová - 774 723 114


So
27.7.
Prázdniny
07:10 - 19:15

Všechny akce »