Rozvrh hodin pro školní rok 2017/2018

Od pondělí 11.9.2017 pracujeme ve škole podle platného rozvrhu hodin pro školní rok 2017/2018. V průběhu pátku a pondělí bude rozvrh překlopen a to včetně skupin nepovinných a volitelných předmětů do Školy OnLine. Pod textem naleznete ke stažení pdf s rozvrhem. Změna, zejména místností, ještě může nastat. Pokud se některý žák v příštím týdnu neuvidí některý z předmětů, tak je potřeba, aby toto nahlásil v ředitelně školy. Pravděpodobně není správně zařazen do skupiny. Děkujeme za pochopení i za pomoc.

Rozvrh hodin v prvním školním týdnu

V prvním školním týdnu se od úterý pracují prvňáci po třech vyučovacích hodinách, ostatní třídy prvního stupně mají čtyři vyučovací hodiny a žáci na druhém stupni budou ve škole vždy pět vyučovacích hodin.

Rozvrh hodin je připraven od 3.9.2017 a je konzultován s jednotlivými učiteli a se žáky, stran zařazení předmětů Konverzace v Aj, Seminář z Čj, Seminář z Ma a Zdravotní tělesná výchova. Od čtvrtka 7.9. zahájíme vyučování podle tohoto rozvrhu bez odpoledních škol. Od pondělí 11.9.2017 s výjimkou prvních tříd učíme podle platného rozvrhu. Pěkný školní rok. Za celý tým pedagogů, Vít Beran.

Rozvrh prvňáčků:

Druhý školní týden - vždy 4 vyučovací hodiny.
Třetí školní týden - podle platného rozvrhu dle prezentovaného časového schématu.

TÝDEN OD 11.9.2017 JE LICHÝ TÝDEN
Změna v připojeném rozvrhu je vyhrazena.

Přiložené soubory:

Příspěvek

Publikován: 3.9.2017

Naposled upraven: 16.9.2017

Vytvořil(a): Vít Beran

BIBLIOBUS OSKAR - pojízdná knihovna je tu pro vás!

zajišťuje A. Rambousková

Nájem - KUCHYŇKA - ubytování