Labyrint věd(ění) - Workshopové jaro

Datum 15.4.2017
Labyrint věd(ění) - Workshopové jaro

Těšíme se v s vámi/Vámi na viděnou na přednášce a máme následující informaci: před příští přednáškou, v úterý 11. 4. 2017, budeme už od 16:15 podávat ve Velkém sále na Pedagogické fakultě v Magdalény Rettigové 4, Praha 1 čaj a nabídneme vám/Vám k němu i něco k zakousnutí.

Labyrint věd(ění), univerzita prvního věku na PedF UK, pořádá ve dnech, kdy se konají přijímací zkoušky na střední školy, workshopové dny, které bychom Vám touto cestou rádi nabídli. Pro velký zájem otevíráme v tomto akademickém roce druhý ročník Univerzity prvního věku, Labyrintu věd(ění). Jeho cílovou skupinou jsou žáci 5. až 9. ročníku ZŠ, kteří mají příležitost přihlásit se na zajímavé přednášky a tvůrčí dílny. V jednom semestru se uskuteční vždy čtyři různé přednášky a čtyři tvůrčí dílny, často s přednáškami korespondující. Žáci si mohou sami vybrat ty, které navštíví. V příloze naleznete plakát formátu A4, který informuje o všech přednáškách zimního semestru a letáček, který zve na první přednášku.

Dobrý den, dovoluji si pozvat Vaše žáky na další z přednášek Labyrintu vědění, tentokrát na téma "Jsme opravdu hloupější než ti před námi? Také bych chtěla upozornit na novou aktivitu Labyrintu: přednášky, workshopy pro děti, jejichž mateřským jazykem není čeština. Plakátky a anotace najdete v příloze mailu. Ti, kteří se přednášek pravidelně účastní, vědí, že rádi uvítáme i celé třídy s paní učitelkami nebo děti i s rodiči... Přeji hezký den a moc děkuji za předání pozvánek kolegům.

Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a těšíme se možnou spolupráci s Vámi. S pozdravem Jolana Svobodová, PEDAGOGICKÁ FAKULTA

Navštívíte-li PĚT přednášek během celého akademického/školního roku, získáte certifikát o absolvování jednoho semestru na Labyrintu věd(ění) na pražské PEDAGOGICKÉ FAKULTĚ.
Pokud navštívíte (alespoň) PĚT přednášek a DVA WORSKHOPY a vypracujete (alespoň) TŘI nepovinné úkoly, které vám budou na přednášce zadány, získáte červený certifikát CUM LAUDIS (toto sousloví pochází z latiny a v případě Labyrintu se jedná o certifikát s pochvalou).
Přihlášky naleznete na příslušné stránce webu http://www.labyrintvedeni.cz/!!! Nutné je na každé přednášce vyplnit všechna povinná pole.