Bulletin pro školní rok 2016/2017

Datum 7.11.2017
Bulletin pro školní rok 2016/2017

Minulý školní rok jsme si připomenuli osmdesátiletou historii naší školy. V naší kunratické škole žijeme však její současností a budoucností. Chceme postupně proměňovat její kurikulum a vytvořit nový Školní vzdělávací program. Sedmým rokem jsme zapojeni do projektu „Pomáháme školám k úspěchu“, který iniciovala a dlouhodobě podporuje THE KELLNER FAMILY FOUNDATION, rodinná nadace manželů Kellnerových. Vize projektu a profesní komunity zapojených škol směřuje k žákovi: KAŽDÝ ŽÁK SE UČÍ NAPLNO A S RADOSTÍ.

Děkuji za spolupráci zejména rodičům profíkům Aleně Johaně Kopecké a Michalovi Bauerovi a Marketingové společnosti S.E.N., s. r. o. a dále svým kolegům Olze Králové, Jitce Kopáčové, Renátě Linhové, Gabriela Novákové, Jiřímu Szebinovskému, Martinovi Skývovi, Marii Polívkové, Kateřině Matoušové a Janě Pecháčkové. Vít Beran, ředitel školy