6. společenský večer - "OBECNÁ ŠKOLA"

Datum 26.3.2017
6. společenský večer - "OBECNÁ ŠKOLA"

Vážení, s úctou a velkým potěšením si Vás dovolujeme pozvat na Společenský večer ZŠ Kunratice, ve stylu „OBECNÁ ŠKOLA“. Tato akce se bude konat: v pátek 24. března 2017, od 19 hodin, program v aule školy začne ve 20 hodin.

Jedná se již o 6. společenský večer, který je organizován jako poděkování všem zaměstnancům, rodičům, přátelům a podporovatelům školy, tento rok opět v prostorách ZŠ Kunratice v pátek 24. března 2017 ... kde jinde, když ústřední téma je "OBECNÁ ŠKOLA". ... a jaké to bylo? NAHLÉDNĚTE DO FOTOGALERIE.

Velice si považujeme Vaší přízně, podpory a spolupráce s námi a jako poděkování si Vás dovolujeme pozvat na tento večer, který jsme pro Vás připravili se zajímavými hosty a řadou překvapení. Těšit se můžete mimo jiné na Kateřinu Steinerovou (videoukázka - ochutnávka), která nás večerem bude provázet společně s Josefem Melenem, kapelu Dum Doobie Doobie Band (videoukázka - ochutnávka), na dobu Obecné školy, její příběhy, radosti i starosti. Připomene si dětské plácky, školní radosti i strasti ... ale třeba si své najdete ve Školním klubu, při ochutnávce vín, při setkání s přáteli, dobré muzice, tanci ...

Vstupenky jsou k vyzvednutí na recepci školy od 1.3.2017 či přímo v místě konání před začátkem akce. Vstupné 150,- Kč.

Dětem je tento večer vstup opět přísně zakázán ;-). V případě dotazů se prosím obracejte na: Víta Berana, e-mail: vit.beran@zskunratice.cz, mobil: +420 724 370 813.

Těšíme se na Vás!

Za všechny organizátory Mgr. Ing. Vít Beran, ředitel ZŠ Kunratice

Partneři Společenského večera:

SOS DEKORACE

Zátiší group

Vinip

Josef Melen

Historie společenských večerů:

9.3.2012 - První společenský večer - "PLAVBA NA ZAOCEÁNSKÉ LODI

8.3.2013 - Druhý společenský večer - "JAMES BOND"

7.3.2014 - Třetí společenský večer - "NĚKDO TO RÁD HORKÉ" a video je ZDE

13.3.2015 - Čtvrtý společenský večer - "Rock "n" Cimbál Roll"