Školní autobus ze sídliště Flora

Na základě požadavku MČ Praha-Kunratice byl přidán spoj linky 203 pro svoz žáků ze sídliště Flora - 7:21 hodin (zastávka U Kunratického lesa) do ZŠ Kunratice - 7:30 hodin. Děkujeme za pomoc naší radnici, na kterou můžete směřovat i své případné dotazy. Pomozte, prosím, i vy snížit počet aut, které denně jezdí ke škole a školce. Děkujeme. Vedení radnice MČ Praha Kunratice a vedení ZŠ Kunratice.

Podle školního řádu ZŠ Kunratice mají být žáci cca 15 minut před začátkem vyučování ve škole a nejpozději 5 minut před začátkem výuky ve třídě. Následující spoj linky 203 toto splnit neumožňuje vlivem častého zpožďování na území Jižního města i vlivem kolon, které se v Kunraticích tvoří od 7:40. Na základě požadavku MČ Praha-Kunratice je na tento spoj vypravován větší (a pohodlnější) dvanáctimetrový autobus, který díky zkrácené trase jezdí prakticky bez zpoždění.
Po příjezdu do zastávky Kunratická škola jsou na přechodech již přítomni strážníci městské policie a garantují tak bezpečný přechod žáka přes hlavní ulici.

Martin Kubát, referent dopravy MČ Praha – Kunratice
tel.: +420 244 102 217; e-mail: kubat@praha-kunratice.cz

JÍZDNÍ ŘÁD

Zastávka

Čas odjezdu

PETÝRKOVA

7:19

U Kunratického lesa

7:21

Volha

7:22

Koleje Jižní Město

7:24

Na Proutcích

7:25

Šeberák

7:27

Kunratice

7:28

Kunratická škola

7:30

U Tří svatých

7:31

Zelené domky

7:33

Ústavy Akademie věd

7:34

V Lískách

7:35

IKEM

7:36

Ústav mateřství

7:37

NEMOCNICE KRČ

7:39

Přiložené soubory:

Příspěvek

Publikován: 10.3.2019

Vytvořil(a): Vít Beran

Kalendář akcí

Čt
21.3.
9.B Šroťák = blok M
08:00 - 10:00

intenzivní příprava na přijímací zkoušky

9.A Šroťák = blok M
08:00 - 10:00

intenzivní příprava na přijímací zkoušky

2.A Jóga pro děti
08:55 - 09:40

cvičení, relaxace, soustředění se

9.B Šroťák = blok Čj
10:45 - 12:45

intenzivní příprava na přijímací zkoušky

9.A Šroťák = blok Čj
10:45 - 12:45

intenzivní příprava na přijímací zkoušky

Akce ŠD - Divadlo Harmonika - O vodníku Řešátkovi
14:00 - 15:30

zajišťuje A. Nečasová

Pedagogické odpoledne
14:00 - 16:30

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.



22.3.
Matematický klokan 2019
08:00 - 09:40

Tradiční celosvětová matematická soutěž. Budeš potřebovat pouze modrou propisku a bystrou hlavu :-)

Matematický klokan 2019
08:00 - 09:40

Tradiční celosvětová matematická soutěž. Budeš potřebovat pouze modrou propisku a bystrou hlavu :-)

Matematický klokan 2019
08:00 - 09:40

Tradiční celosvětová matematická soutěž. Budeš potřebovat pouze modrou propisku a bystrou hlavu :-)

Matematický klokan 2019
08:00 - 09:40

Tradiční celosvětová matematická soutěž. Budeš potřebovat pouze modrou propisku a bystrou hlavu :-)

Matematický klokan 2019
08:00 - 09:40

Tradiční celosvětová matematická soutěž. Budeš potřebovat pouze modrou propisku a bystrou hlavu :-)

Matematický klokan 2019
08:00 - 09:40

Tradiční celosvětová matematická soutěž. Budeš potřebovat pouze modrou propisku a bystrou hlavu :-)

Matematický klokan 2019
08:00 - 09:40

Tradiční celosvětová matematická soutěž. Budeš potřebovat pouze modrou propisku a bystrou hlavu :-)

Matematický klokan 2019
08:00 - 09:40

Tradiční celosvětová matematická soutěž. Budeš potřebovat pouze modrou propisku a bystrou hlavu :-)

Matematický klokan 2019
08:00 - 09:40

Tradiční celosvětová matematická soutěž. Budeš potřebovat pouze modrou propisku a bystrou hlavu :-)

Matematický klokan 2019
08:00 - 09:40

Tradiční celosvětová matematická soutěž. Budeš potřebovat pouze modrou propisku a bystrou hlavu :-)

Matematický klokan 2019
08:00 - 09:40

Tradiční celosvětová matematická soutěž. Budeš potřebovat pouze modrou propisku a bystrou hlavu :-)

Matematický klokan 2019
08:00 - 09:40

Tradiční celosvětová matematická soutěž. Budeš potřebovat pouze modrou propisku a bystrou hlavu :-)

9.B Šroťák = blok M
08:00 - 10:00

intenzivní příprava na přijímací zkoušky

9.A Šroťák = blok Čj
08:00 - 10:00

intenzivní příprava na přijímací zkoušky

Matematický klokan 2019
08:00 - 09:40

Tradiční celosvětová matematická soutěž. Budeš potřebovat pouze modrou propisku a bystrou hlavu :-)

Matematický klokan 2019
08:00 - 09:40

Tradiční celosvětová matematická soutěž. Budeš potřebovat pouze modrou propisku a bystrou hlavu :-)

9.B Šroťák = blok Čj
10:45 - 12:45

intenzivní příprava na přijímací zkoušky

9.A Šroťák = blok M
10:45 - 12:45

intenzivní příprava na přijímací zkoušky


So
23.3.
Florbal
08:30 - 15:00

Start98, Elévky 3+1 a elévové Yelow 3+1

Florbal
16:30 - 19:30

Traverza Mukařov


Ne
24.3.
Florbal
08:00 - 16:00

Kemp regionálních výběrů CFBU, dorostenky

Florbal
08:30 - 13:00

Kemp regionálních výběrů CFBU, dorostenky

Florbal
10:00 - 10:30

Kemp regionálních výběrů CFBU, dorostenky

Florbal
14:15 - 15:00

Kemp regionálních výběrů CFBU, dorostenky

Florbal
16:30 - 19:30

Traverza Mukařov


Po
25.3.

Út
26.3.
Akce Klubíku - Dílnička pro MŠ
08:00 - 11:40

akci zajišťuje D. Černá a někteří žáci 4.tříd

Učitel naživo - exkurze - návštěva studentů
08:00 - 14:25

Nataša Mazáčová - Tým praxí


St
27.3.
Rodičovská kavárna na téma Děti online … Děti v digitálním světě
18:00 - 20:00

Interaktivní seminář s diskuzí nad konkrétními problémy, se kterými se dnešní rodiče v digitální době setkávají při výchově svých dětí. Seminář nabízí pohled na úskalí výchovy digitálních dětí a povzbudí rodiče v jejich rodičovských kompetencích.