Uzavírání darovacích smluv na párovou výuku pro budoucí 1. ročník 2016/2017 - "léto 2016"

Datum 26.8.2016

INFORMACE K ORGANIZACI UZAVÍRÁNÍ SMLUV NA PÁROVOU VÝUKU PRO BUDOUCÍ PRVŇÁČKY - formuláře smluv, jak smlouvu vyplnit, kam ji dopravit, bankovní spojení (převod finačních darů/jejich částí), vrácení uzavřených smluv.

Vážení a milí rodiče i ostatní,

jménem spolku Patron ve spolupráci se ZŠ Kunratice bychom vás rádi informovali, že na základě vašeho zájmu o párovou výuku, který jste projevili v dotazníkové anketě, a vaší ochoty tento projekt podpořit, se škola rozhodla ve školním roce 2016/2017 realizovat párovou výuku i v ročníku budoucích prvňáčků.

V té souvislosti si vám spolek Patron dovoluje poskytnout darovací smlouvy, jimiž svou deklarovanou podporu potvrdíte. Přiloženou smlouvu vyplňte, prosím, všichni bez ohledu na to, zda hodláte či nikoli poskytnutý finanční dar uplatnit jako slevu na dani. Smlouvu zasíláme ve dvou vzorech (vzor „RC“ - rodné číslo a vzor „DIC“), v závislosti na daňových identifikátorech. Přestože se Vám může jevit následující text jako příliš obsáhlý, prosím neobávejte se jej. Je rozdělen do následujících pěti částí:

1. Zvolení formuláře smlouvy – volíte pouze ze dvou formulářů, návod na správný výběr vás navede (viz příloha níže),

2. Vyplnění smlouvy – volíte si, zda smlouvu vyplníte na počítači, nebo ručně. V případě potřeby vás návod provede všemi „kolonkami“ včetně vysvětlení, jaké informace a kam je třeba doplnit a možnosti připomenutí výše daru přímo na e-mailu veronika.dolezil(zavinac)centrum.cz (viz příloha níže),

3. Doručení smluv spolku Patron do školy, kde má také Patron sídlo:
- 2 výtisky smlouvy prosím vložte do neprůhledné obálky označené “Párová výuka (Círová, Doležilová)"
- Od 1.7. do 15.7. a od 8.8. do 31.8. můžete předat smlouvy osobně pí. Vejběrové (mobil: 724 976 994, pevná linka: 261 097 240), která od vás smlouvy převezme a předá je spolku.
- Od 18.7. do 5.8. je potřeba sledovat web školy, kdy a kdo je ve škole přítomen. Pokud ponesete smlouvu do školy osobně, doporučujeme se dohodnout telefonicky předem (tel. 261 097 211). Přímo na dveřích školy bývá obvykle vyvěšeno telefonní číslo pracovníka školy, který “má službu”.
- Od 8.8. do 23.8. a 29. až 31.8.  se domlouvejte, prosím, předem opět s pí. Vejběrovou (tel. č. 724 976 994), nebo s pí. Lukešovou (tel. č. 723 471 727).

- Po celou dobu můžete zasílat smlouvy poštou, prosím zasílejte je na takto nadepsanou adresu:
     Spolek Patron, z.s.
     Kateřina Círová (Veronika Doležilová)
     Předškolní 420/5
     148 00 Praha 4 - Kunratice
- Po obdržení bude smlouva zkontrolována, zaevidována, bude doplněno datum - nevyplňujte ho, prosím a podepsána. Poté budeme mít jeden výtisk připravený ke vrácení.

4. Praktické informace k převodu finančního daru:
- Jakmile bude smlouva podepsána, budeme vás informovat o datu podpisu a době splatnosti finančního daru - tedy době, kdy je potřeba finanční dar poskytnout,
Poznamenejte si, prosím, bankovní spojení (číslo účtu: 43-5003550297/0100, SS 222, VS 2016) před odevzdáním smlouvy k podpisu (např. vyfocením do mobilu) . Do zprávy pro příjemce uveďte, prosím, jméno Vašeho dítěte / Vašich dětí, tedy v případě dvojčat uveďte jména obou dětí,
- Smlouva říká, že dar/jeho část poskytnete do třiceti dnů od podpisu smlouvy, počítejte proto, prosím, s brzkou platbou.

5. Způsob, jak vám vrátíme jeden podepsaný výtisk smlouvy:
- Smlouvu podepsanou i za spolek Patron bychom si vám dovolili z ryze logistických důvodů vrátit po zahájení školního roku. Celý první týden bude možné si smlouvu vyzvednout osobně kolem 8:00 u stolečků za recepcí školy. Následně vám slouvy připravíme do tříd vašich dětí na třídních schůzky ve druhé polovině září.
- Pokud by měl někdo zájem, aby obdržel smlouvu zpět nejlépe ještě před provedením platby, kontaktujte nás prosím na níže uvedené e-mailové adrese, samozřejmě zajistíme standardní doručení poštou či po předchozí domluvě osobní pochůzkou po Kunraticích.

Věříme, že byl postup obsahově přehledný. Věříme také, že si s celou věcí poradíte. Pokud by někdo z Vás cítil potřebu konzultace, či nám prostě jen něco sdělit/zeptat se, neváhejte nás prosím kontaktovat prostřednictvím e-mailu: patron.parovavyuka2016@zskunratice.cz.

Velmi Vám děkujeme za dosavadní spolupráci, ochotu i pochopení.

Za spolek Patron
Kateřina Círová, předsedkyně